Peršokti į turinį

Dreiko GFx Galerija :D


drakeris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6/10 daugiau efektų, tekstą sustvarkyk, o, kad tut skaitai tai nelabai matos :D

tai , aš ir nesakiau, kad butinai darau pagal tutuz. Darau iš savo galvos ką skaičiau bandau apjunkti ir žiuriu kas gaunasi. nes nematau naudos daryti sigus ar tai avatarus ar dar ką pagal tutuz ir skelbtis, kad jie mano

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Aš pagal tut niekad nedarau nes šū gaunas, o taip sekmes tobulėjant :)

Tavo darbai apskritai shlykstus vien brushai ir textas, BAISU.

Pasakė geriausęs gfx'eris, jei nematęs mano darbų gal patylėk geriau ką?

Duzes gal esi? as ir nesakau kad esu ''GERIAUSIAS GFX'eris'',greiciau tu cia bandai primest kazkokiu '' COOL gfx'eriu'' :) maciau ta tavo galerija vien is to sprendziu kad tavo darbai apgailetini :) brushas po brusho.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pagal tut niekad nedarau nes šū gaunas, o taip sekmes tobulėjant :)

Tavo darbai apskritai shlykstus vien brushai ir textas, BAISU.

Pasakė geriausęs gfx'eris, jei nematęs mano darbų gal patylėk geriau ką?

Duzes gal esi? as ir nesakau kad esu ''GERIAUSIAS GFX'eris'',greiciau tu cia bandai primest kazkokiu '' COOL gfx'eriu'' :) maciau ta tavo galerija vien is to sprendziu kad tavo darbai apgailetini :) brushas po brusho.

Gal sena turi omenį?

Abudu geriau tylėkit.Galite net nerašyti kad esu best gfx,bet pasakysiu savo nuomone.Apie KingSton nieko nežinau,bet matosi iš avataro,kad darbas nekoks.UnS gal geriau daro kaip seniau bet ir jam reik tutkių padaryt,pasimokyt pritaikyt efektus ir pnš...Taigi norint pažiūrėti kas geresnis gfx'eris eikite gfx kova.Šeip jeigu rinkšiau top 3 gfx tai būtų taip:

1.Ajva

2.Fell

3.Steel

P.S. Nerodo img

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...