Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškoma komanda.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3845 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas visiems,norėjau pranešti jog renkama komandą į projektą (Survival/Rpg) stiliaus.

Serveris beveik paruoštas.

Vps yra.

Domenas - bus nupirktas tinklapiui pabaigus.

Tinklapis - kuriamas.

Ko labiausiai norėčiau iš norinčių prisidėti? tai rimtas požiūris į savo pareigas.

Ko as ieškau? Ieškau 1-2 prižiūrėtojų ,bei 1 išmanančio su pluginais bei kitomis schemomis.

Galite siūlyti ir savo paslaugas patys.

Reikalavimai:

Niekada nebuvau skeptiškas jaunesniesiems,tačiau vis gi norėčiau žmonių vyresnių. N-16 (Nebent sugebėsite įrodyti,kad tikrai norite prisidėti.<čia jaunesniems.>)

Patirtis,atsakingas ir rimtas požiūris.

Norintys prisidėti rašykite čia arba galite nusiųsti žinutę i PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.youtube.com/watch?v=MfwNstRXrvg



O jei rimtai, ką tu pats darysi?
Aš moku ir su pluginais, ir su statiniais užsiimt, visa kita taipogi susitvarkau pats.
Nesuprantu, kam kurt serverį, jei nieko neišmanai? Nori admin teisių? Tai paremk kokį projektą ir gausi tas teises, bus rami galva.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.youtube.com/watch?v=MfwNstRXrvg

O jei rimtai, ką tu pats darysi?

Aš moku ir su pluginais, ir su statiniais užsiimt, visa kita taipogi susitvarkau pats.

Nesuprantu, kam kurt serverį, jei nieko neišmanai? Nori admin teisių? Tai paremk kokį projektą ir gausi tas teises, bus rami galva.

Šaunuolis,kad moki :) .

Kuom aš užsiimsiu? Užsiimsiu serverio puslapiu,forumu,reklama(serverio populiarinimu),prižiūrėsiu patį serverį,stengsiuos įgyvendint sugalvotas įdėjas su kitų narių pagalba.Supranti mano idėja buvo sukurti stabilų bei jaukų serverį,nes daug kalbų esu girdėjas va čia užsidarė po savaitės ir panašiai,būtent aš asmeniškai stengsiuos kaip tik galėsiu,kad tai neįvyktų(vien dėl to tikrai neskubu dar paleisti serverio).Stengsiuos surinkti kuo malonesnią komandą,kuri iškilus problemai padėtų žaidėjams,o ju neignoruotų.Mano tikslas sukurti draugišką,stabilų serverį. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuolis,kad moki :) .

Kuom aš užsiimsiu? Užsiimsiu serverio puslapiu,forumu,reklama(serverio populiarinimu),prižiūrėsiu patį serverį,stengsiuos įgyvendint sugalvotas įdėjas su kitų narių pagalba.Supranti mano idėja buvo sukurti stabilų bei jaukų serverį,nes daug kalbų esu girdėjas va čia užsidarė po savaitės ir panašiai,būtent aš asmeniškai stengsiuos kaip tik galėsiu,kad tai neįvyktų(vien dėl to tikrai neskubu dar paleisti serverio).Stengsiuos surinkti kuo malonesnią komandą,kuri iškilus problemai padėtų žaidėjams,o ju neignoruotų.Mano tikslas sukurti draugišką,stabilų serverį. :)

Užsiimsi serverio puslapiu, bet nesugebi net pasijungti SMS sistemos? Right...

Tiesiog tokių serverių kaip tu čia nori daryti yra krūvos ir dar vienas tikrai yra nereikalingas. Daugiau naudos būtų, jei tu pats prisidėtum prie kažkokio projekto komandos, o ne kurtum dar vieną, iš kurio naudos nebus jokios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Am nemanau kat kazkas iseis is sito ;DD

1. Dabar matau kat beveik visus jemi i projekta o pats dirbi tiktais su web ;DDD

2. Builderis ?:D 1-2 Zmones ?:D 1 zmogus kuris moka buildinti pastatyt gali rpg map per 2dienas

3. Pluginai bus is intiko idomumo 0 nu jo jus man sakysit kat redagosit jos bet nk gero vistek neiseis ;D

4. Sekmes bet nemanau kat tikrai geras projektas bus,bet viskas gali but ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Am nemanau kat kazkas iseis is sito ;DD

1. Dabar matau kat beveik visus jemi i projekta o pats dirbi tiktais su web ;DDD

2. Builderis ? :D 1-2 Zmones ? :D 1 zmogus kuris moka buildinti pastatyt gali rpg map per 2dienas

3. Pluginai bus is intiko idomumo 0 nu jo jus man sakysit kat redagosit jos bet nk gero vistek neiseis ;D

4. Sekmes bet nemanau kat tikrai geras projektas bus,bet viskas gali but ;D

Suprantu,kad norėjai pasireikšt,bet būk žmogus...kitą kartą rašyk normaliai ir be akių deginančių spalvų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3845 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...