Arc Light

Antrasis metų ketvirtis „nVidia“ buvo nuostolingas

Recommended Posts

Brokuotų vaizdo procesorių keitimas ir konkurentų AMD pastangos pakenkė "nVidia" finansams. Iš antro ketvirčio rezultatų matyti, kad kompanijos pajamos sumažėjo net 23 procentais.

Bendri "nVidia" pardavimai per antrąjį ketvirtį siekė 893 mln. JAV dolerių - gerokai mažiau nei pirmajame fiksuota 1,15 mlrd. dolerių suma. Jei lyginti su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu, "nVidia" pardavimai sumažėjo 5 procentais. Visa tai atsiliepė ir pelnui - netikėtai kompanija antrame ketvirtyje patyrė 120 mln. dolerių nuostolio.

Suma nemaža, bet "nVidia" rezultatai buvo stulbinančiai geri labai ilgą laiką. Štai pirmame ketvirtyje bendrovė skelbė net apie 211,8 mln. JAV dolerių pelno. Skelbdamas nelinksmus rezultatus kompanijos vadovas Jen-Hsun Huang sakė, kad vien brokuotų vaizdo procesorių keitimo programa kainavo 196 milijonus dolerių ir būtent ji turėjo milžiniškos įtakos ketvirčio duomenims.

Jen-Hsun Huang taip pat pripažino, kad bendrovė nuvertino konkurentų AMD gebėjimą patraukti pirkėjų dėmesį, o jie tuo netruko pasinaudoti pristatydami labai geru kainos ir našumo santykiu pasižyminčius produktus. Rezultatas - siekdami išsaugoti savo pozicijas "nVidia" buvo priversti mažinti kainas, o tai padidinti pelno taip pat nepadėjo.

Jei žiūrėti faktinius vaizdo procesorių pardavimus, tai jie sumažėjo net 40 procentų. Atitinkamai smuktelėjo ir kompanijai tenkanti vaizdo procesorių rinkos dalis - neliko net savo turėto pyrago gabalėlio.

Šaltinis: Games.LT

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Visi ankščiau ar vėliau patiria nuostolių :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele