Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonu fotokameros


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nokia N73 ? :D

Dnc123 ko prikibai prie tokio kl jis tiesiog pasidomėjo koks tel, o tu iš kart parašiai:

jo,ir?pavydi?beto muzikinis

ace vis dar buvo ramus ir gražiai atrašė:

pričiom pavydžiu ? :D turiu savo ir džiaugiuosi :D

O tu vistiek kabinėjaisi toliau tai juk pats kvailiauses elgesys dar nepažinojau tokio kaip tu! Tau dar už tokį elgesį reikėtų duoti įspėjimą!

ash tjp atrasiau nes jis ne klause,o zinojo,nes kazkurioj kitoj temoj parasiau koks mano modelis...

Ir tau būtinai reikėjo prisikabint gal jis neskaitė, o jei ir skaitė tai tik pasitikslino ar gerai pamena! raminkis dnc123 su savo išsišokimais kvailais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano taip pat 3, 2 kaip kažkas čia rašė. Be to 5610 XpressMusic. Jau dabar galiu pasakyt, kad jis atsparus. Neseniai buvo aplaistytas su Sprite. Išdžiuvo ir veikia. O, kad jau tema dėl fotokameros tai pats turiu fotiką 7 megapixelių ir man pilnai užtenka. Tėtis turi profesionalų 10 megapixelių ten tai foto išvis pasaka. Manau jei nori 12 megapixelių geriau pirkti fotiką nei telefoną. ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš kabinėjausi? aš tik atsakiau į jo kvailą postą ir tiek. :angry:

Ten apie tave tik gerai jei nepastebėjai! :D

paskutiniai žodžiai

O tu vistiek kabinėjaisi toliau tai juk pats kvailiauses elgesys dar nepažinojau tokio kaip tu! Tau dar už tokį elgesį reikėtų duoti įspėjimą!
jei kam neaišku tai skirti dnc123 :D
ai,aš pagalvojau kad ten man :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...