Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonu fotokameros


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5731 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

12 megapikselių fotoaparatai telefonuose

Puslaidininkių gamintojas, Silicon Image, pristatė naują gaminį - 12 megapikselių kameras, kurios gali būti integruojamas į mobiliųjų įrenginių mikroschemas. Ši technologija suteikia mobiliesiems telefonams beveik tokias pačias galimybes kaip atskiriems fotoaparatams. Silicon Image foto procesoriai galės ne tik daryti 12 megapikselių raiškos JPEG nuotraukas, bet taip pat turės tolygaus skaitmeninio priartinimo, automatinio išlaikymo, automatinio fokusavimo, lęšio šešėlio korekcijos, vaizdo stabilizavimo, blogų pikselių ištaisymo ir kitas funkcijas. Naujoji technologija užima mažiau vietos, naudoja mažiau energijos ir yra suderinama su įprastomis programinėmis telefonų sąsajomis. Be to, nuotraukos padarymui reikalingas tik vienas telefono procesoriaus megahercas, todėl nuotraukos padaromos labai greitai. Ši sistema taip pat leidžia padaryti iki 30 kadrų per sekundę nuotraukų seriją arba video įrašą.

Silicon Image praneša, kad jau licencijavo šią technologiją penkiems didžiausiems mobiliųjų telefonų mikroschemų gamintojams.

http://www.mobili.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas, koks, svarbu, kad žmogus išvis turį tokį daiktą, ne bet kas gali įpirkti geresnį, o tu turėdamas tą N73 tai čia giriesi visiems, kad tokį turi?! Gaila man tokių žmonių.

dar 1 debilas...tu matai kad ash giriuosi?!ash parasiau kad pas mane 3,2megapikselio ir tas prikibo...ir kur cia girimasis?

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma, debilas čia tik tu vienas ir tuo jau senai įsitikinau, šneki visiškas nesąmones, net nemoki normaliai pašnekėti, kaip vyras, su vyru, neveltui 13 metų vaikas, nėra ir ko norėt.

jo,ir?pavydi?beto muzikinis

O iš šitos eilutės visiškai aišku, kad kažką nori primest, kad turi tokį telefoną.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nokia N73 ? :D

Dnc123 ko prikibai prie tokio kl jis tiesiog pasidomėjo koks tel, o tu iš kart parašiai:

jo,ir?pavydi?beto muzikinis

ace vis dar buvo ramus ir gražiai atrašė:

pričiom pavydžiu ? :D turiu savo ir džiaugiuosi :D

O tu vistiek kabinėjaisi toliau tai juk pats kvailiauses elgesys dar nepažinojau tokio kaip tu! Tau dar už tokį elgesį reikėtų duoti įspėjimą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš kabinėjausi? aš tik atsakiau į jo kvailą postą ir tiek. :angry:

Ten apie tave tik gerai jei nepastebėjai! :D

paskutiniai žodžiai

O tu vistiek kabinėjaisi toliau tai juk pats kvailiauses elgesys dar nepažinojau tokio kaip tu! Tau dar už tokį elgesį reikėtų duoti įspėjimą!
jei kam neaišku tai skirti dnc123 :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nokia N73 ? :D

Dnc123 ko prikibai prie tokio kl jis tiesiog pasidomėjo koks tel, o tu iš kart parašiai:

jo,ir?pavydi?beto muzikinis

ace vis dar buvo ramus ir gražiai atrašė:

pričiom pavydžiu ? :D turiu savo ir džiaugiuosi :D

O tu vistiek kabinėjaisi toliau tai juk pats kvailiauses elgesys dar nepažinojau tokio kaip tu! Tau dar už tokį elgesį reikėtų duoti įspėjimą!

ash tjp atrasiau nes jis ne klause,o zinojo,nes kazkurioj kitoj temoj parasiau koks mano modelis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5731 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...