Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka] Kaip patikrinti ar žaidėjo klientas yra tam tikros versijos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki visi forumo lankytojai! Šioje pamokoje pasistengsiu jums parodyti kaip patikrinti kokia yra žaidėjo kliento versija. Šis tikrinimas kiek žinau yra daugelyje populiariausių Lietuvos serverių!

  1. Pradėsime nuo to, kad susirasi callback'ą, pavadinimu - 'OnPlayerConnect'.
  2. Susiradę jį po juo rašysime kodą.
  3. PATARIMAS: viršuje skripto parašykite define, ir jame nurodykite kokia versija bus tikrinima:
    #define KLIENTO_VERSIJA "0.3x-R2"
    


  4. Kodo rašymas prasideda nuo kintamųjų, reikalingų tikrinimui, sukūrimo:
    new str[32]; // Sukuriame 'string' tipo kintamąjį su 32 cells
    


  5. Toliau išgauname kokia yra gi ta žaidėjo kliento versija, pasinaudodami funkcija GetPlayerVersion:
    GetPlayerVersion(playerid,str,32);
    


  6. Dabar mums reikės tikrinti, ar žaidėjo kliento versija yra tokia kokią jūs nurodėte savo define:
    if(!strcmp(str,KLIENTO_VERSIJA,false)) // patikrinimas su 'strcmp', ar žaidėjo versija teisinga
    {
    //zaidejas turi teisinga versija
    }
    else
    {
    //zaidejas neturi teisingos versijos
    SendClientMessage(playerid,-1,"Jus neturite tinkamos "KLIENTO_VERSIJA" samp versijos, kuri reikalinga serveriui!"); // Nusiunciame zinute
    }
    


  7. Galutinis rezultatas:
    public OnPlayerConnect(playerid)
    {
     new str[32]; // Sukuriame 'string' tipo kintamąjį su 32 cells
     GetPlayerVersion(playerid,str,32);
     if(!strcmp(str,KLIENTO_VERSIJA,false)) // patikrinimas su 'strcmp', ar žaidėjo versija teisinga
       {
     //zaidejas turi teisinga versija
       }
       else
       {
     //zaidejas neturi teisingos versijos
     SendClientMessage(playerid,-1,"Jus neturite tinkamos "KLIENTO_VERSIJA" samp versijos, kuri reikalinga serveriui!");// Nusiunciame zinute
       }
    return 1;
    }
    


Pamokos autorius: Dug

Redaguota , nario Dug
  • Teigiamai 3

Koks tikslas šios pamokos ? Vien užpildai kodą bereikšmiais skriptais, atsisiųsk kokį 0.3d ir neileis tavęs.

Skirtumas tik tas kad kai būna vienoda versija, pvz: 0.3x, 0.3x-R1-2, 0.3x-R2, ant 0.3x s0beitas veikia puikiai, ant kitų crashina, todėl jeigu įdėsi kad reikia naujausios, bus mažiau cheaterių ;)

  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...