Peršokti į turinį

Minion

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

11 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie Minion

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 1. Minion

  Scriptai( Ne default'inės funkcijos )

  Čia pats geriausias variantas, jeigu kas naudos: #define CountTruksta(%0,%1) new e_Msg[126];\ format(e_Msg,sizeof(e_Msg),"Jums trūksta %d LT iki %d LT",%1-GetPlayerMoney(%0), %1);\ SendClientMessage(%0,-1,e_Msg)
 2. Minion

  f //AntiBhop

  Nu jeigu jum rupi taip optimizavimas: #define GivePlayerHealth(%0,%1) new Float:_Health_K;\ GetPlayerHealth(%0,_Health_K);\ SetPlayerHealth(%0,_Health_K+%1)
 3. Minion

  [MySQL]B-GangWars

  IÅ¡mok skaityt.
 4. Minion

  Klausimas dėl RP

  Lietuvoje yra vienas veikiantis RP serveris: LCRP.lt, bet mano manymu pati jo modifikacija ir bendruomenė ne tokia kokia buvo LTRP laikais.
 5. Sveiki visi, ar dar yra mėgstančių RP, ir ar norėtumėt normalaus, unikalaus ir svarbiausia stabilaus RP serverio Lietuvoje?
 6. Minion

  LV / Bankas

  Kiek žinau tu jam skolos nesi dar atidavęs, taip kad tas gm tau nepriklauso.
 7. Minion

  Teikiu paslaugas

  Patikimas.
 8. Minion

  LV / Bankas

  noed - tai tas tavo neonas, xuj suprasi kai vardus keitinėja kas dieną. O dėl dexinoz parašiau samp projektai skiltyje.
 9. Minion

  LV / Bankas

  Siūlau parašyt tam Karoliui, nors nežinau kaip ten jum buvo, ar susipykot ar ne, tiesiog manau kad galėjo problema būt dėl tavo tinginiavimo, bet čia tau spręst ar nors kartą gyvenime pripažinsi kad esi pats kaltas ir bandysi kažką rimtai sukurti ar toliau vaikščiosi kaip šmėkla po vienadienius projektus.
 10. Minion

  LV / Bankas

  Apibūdint nedaug tegaliu, nesu labai artimai su tavim bendravęs, išvis praktiškai nesu, bet iš tavo požiūrio galiu maždaug pasakyti koks tu žmogus: Esi tikrai kritiškai į save žiūrintis, stengiesi įtikti kitiems, nors nevisada išeina, pats žinai gal gali 100x daugiau ir geriau, bet esi tinginys ir dažniausiai tingi daryti rimtus, daug laiko reikalaujančius darbus, vadovaujiesi logika 'kuo trumpiau-tuo geriau' nors tai nevisada yra teisinga.
 11. Minion

  LV / Bankas

  Labai puikiai žinau. Norbis - eilinis 'kietą' primetantis vaikas, kuris moka tik šūdą daryt ir vaidint prieš kitus. Noed - 'weberis', kuris apsoliučiai nesupranta PHP/HTML kalbų. DexinoZ - eilinis riperis, apsoliučiai nieko nesugebantis apart ripinimo ir kitų darbų vogimo. Kas dar? - Nežinau, manau užtenka šitų pavyzdžių, tai įrodo kad 3/4 komandos yra visiškai nieko nesuprantantys apie projektų kūrimą žmonės.
 12. Minion

  LV / Bankas

  Į tokį 'šūdprojektį' nuėjai... galvojau save nors kiek gerbi....
 13. Minion

  [Pamoka]Verslų sistema

  Jaučiu nei vienas žmogus kuris perskaitė šią temą niekada nenaudos tokio būdo kurti verslų sistemą. Kodėl? Tikrai ne todėl, kad bloga pamoka, o todėl nes ČIA LIETUVA!
 14. Skirtumas tik tas kad kai būna vienoda versija, pvz: 0.3x, 0.3x-R1-2, 0.3x-R2, ant 0.3x s0beitas veikia puikiai, ant kitų crashina, todėl jeigu įdėsi kad reikia naujausios, bus mažiau cheaterių
 15. Sveiki visi forumo lankytojai! Šioje pamokoje pasistengsiu jums parodyti kaip patikrinti kokia yra žaidėjo kliento versija. Šis tikrinimas kiek žinau yra daugelyje populiariausių Lietuvos serverių! Pradėsime nuo to, kad susirasi callback'ą, pavadinimu - 'OnPlayerConnect'. Susiradę jį po juo rašysime kodą. PATARIMAS: viršuje skripto parašykite define, ir jame nurodykite kokia versija bus tikrinima: #define KLIENTO_VERSIJA "0.3x-R2" Kodo rašymas prasideda nuo kintamųjų, reikalingų tikrinimui, sukūrimo: new str[32]; // Sukuriame 'string' tipo kintamąjį su 32 cells Toliau išgaunam
×
×
 • Sukurti naują...