Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Isvis reiketu svarstyti del gta 5 nebuvimo ant pc, o ne ar isvis bus, nes tai yra visiska nesamone, visos gta dalys yra ant pc, kaikurios po isleidimo datos ant consoliu, atsiranda tik po metu ar dar daugiau, taigi, kai sumazes gta 5 pirkimas ant consoliu, tai tuomet tikrai gta 5 bus isleistas ant ir ant pc.

Redaguota , nario boomchik

Isvis reiketu svarstyti del gta 5 nebuvimo ant pc, o ne ar isvis bus, nes tai yra visiska nesamone, visos gta dalys yra ant pc, kaikurios po isleidimo datos ant consoliu, atsiranda tik po metu ar dar daugiau, taigi, kai sumazes gta 5 pirkimas ant consoliu, tai tuomet tikrai gta 5 bus isleistas ant ir ant pc.

Šis dalykas yra tikrai suprantamas,bet rockstar kompanija gali sutikti su vieno durnelio peticija dėl gta v ant PC. Jie juk supranta,kad kai išeis gta v ant PC ir pradės kai kurie pirkti tada prasidės kaip ir visada piratavimas didžiulis ir jiems nėra tolko išleisti ant pc platformos.

Bet iš kitos pusės ar geriau,kad visai daugiau negauti pelna ar geriau,kad pareitu kokie minimum 400000 litų.

Taigi tikėkimes,kad el.parduotuvės neapgaudinėja :D (Nes užsisakiau jau). Jei tai tiesa tai iki kalėdų manau tikrai pamatysime gta v ant pc platformos (o tai yra tikėtina,nes buvo rasta ant xbox failų koduose ps4 ir pc platformų užrašai)

Kažkur skaičiau, kad ant PC jis nepasirodys tol, kol kūrejams ir visai komandai neatsipirks jų išlaidos, bei darbas, o toliau jiems nesvarbu kur pateks ir iš kokių rankų žaidimas. Nes Xbox ir PS3 konsolės kaip suprantu aš, yra saugiausios platformos, kuriose kurinys, šiuo atveju žaidimas gali išlaikyti savo vertę, ne tik kaip prekė, bet kaip ir žaidimas (turiu galvoje įvairius palengvinimus, čytus vadinamus). Išleisti pirmas žaidimo kopijas PC platformai būtų kvailystė ir tai privestų prie visiško degradavimo, nes visi puikiai žinom, kad niekas neis į TOPO centrą ir nemokės ~150-250LT už žaidimą, verčiau keli paspaudimai ir žaidimas tavo kompiuteryje. Ir vargei, kurie nors pažaidę sugalvos - "o, nuostabus žaidimas, gal reiktu paaukot kažkiek bent jau jo kūrėjams už tą malonumą, kurį patiriu žaisdamas", na tikrai nemanau, kad tokia mintis bent šmėstels kieno nors galvoje.

  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...