Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kažkur skaičiau, kad ant PC jis nepasirodys tol, kol kūrejams ir visai komandai neatsipirks jų išlaidos, bei darbas, o toliau jiems nesvarbu kur pateks ir iš kokių rankų žaidimas. Nes Xbox ir PS3 konsolės kaip suprantu aš, yra saugiausios platformos, kuriose kurinys, šiuo atveju žaidimas gali išlaikyti savo vertę, ne tik kaip prekė, bet kaip ir žaidimas (turiu galvoje įvairius palengvinimus, čytus vadinamus). Išleisti pirmas žaidimo kopijas PC platformai būtų kvailystė ir tai privestų prie visiško degradavimo, nes visi puikiai žinom, kad niekas neis į TOPO centrą ir nemokės ~150-250LT už žaidimą, verčiau keli paspaudimai ir žaidimas tavo kompiuteryje. Ir vargei, kurie nors pažaidę sugalvos - "o, nuostabus žaidimas, gal reiktu paaukot kažkiek bent jau jo kūrėjams už tą malonumą, kurį patiriu žaisdamas", na tikrai nemanau, kad tokia mintis bent šmėstels kieno nors galvoje.

Jai pagal tave tai jau žaistų kiekvienas ant pc Rockstar į žaidima įdėjo ~300milijonu $ o jau uždirbta per šį žaidima ~1 milijardas $

76561198021428691.png

 

 

(redaguota)

Jai pagal tave tai jau žaistų kiekvienas ant pc Rockstar į žaidima įdėjo ~300milijonu $ o jau uždirbta per šį žaidima ~1 milijardas $

O kodėl jiems ne laukus, kai šitokie pinigai kapsi? Aš rašiau, jog skaičiau kažkur tai, galbūt rasiu parodyt, ne pats išsigalvojau juk. Aišku, kad neišvengiama yra tai, kad bet kokiu atveju žaidimas pasirodys PC platformoje, skaitant naujienas tai suprantama. Bet tik kai pasirodys, nepamiršti reikia, kad internete taip pat tai atsiras, taigi vėl gi prasidės nuvertėjimas, manau jie laukia ir tai puikiai supranta ir laukia todėl, kad nori ištraukt maximumą iš šio kūrinio, pelno atžvilgiu.

Redaguota , nario Zak
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...