EdckA`

„Eidos“ ruošia naują Betmeno žaidimą

Recommended Posts

13324.jpg?t=1218613315

Kartu su naujausiu „Game Informer“ žurnalo numeriu, pasirodė ir informacija apie naują žaidimą su žymiuoju žmogumi šiksnosparniu – Betmenu. Žurnalo naujausiame numeryje teigiama, jog žaidimas „Batman: Arkham Asylum“ šiuo metu jau yra kuriamas „Rocksteady Studios“ ir bus išleistas „Eidos“.

Beje, visiškai neseniai „EA“ taip pat pareiškė kuriantys naują Betmeno žaidimą, taigi turbūt kiekvienam yra įdomu kaip čia dvi kompanijos sugeba pasidalinti? O gi visa paprastai. „EA“ yra įsigijusi teises kurti Betmeno serijos žaidimus pagal filmus, tuo tarpu „Eidos“ gali pasiūlyti žaidimus sukurtus remiantis komiksais.

Naujojo žaidimo istorija rūpinsis Paul Dini ir visa komanda iš „Wildstorm“ komiksų. Jo veiksmas turėtų vykti Arkham Asylum, kuris buvo užimtas Džokerio. Skelbiama, jog žaidimo pasaulis turėtų būti panašesnis į „Bioshock“ ir Riddick“ žaidimų, nei į kitų superherojų žaidimų atvirus pasaulius.

Netgi „gameplėjus“ bus ne tik apie kovas. Teks atlikti nemažai tiriamojo darbo įvairių užduočių pavidalu, taigi Betmenui reiks išmokti ir detektyvo amato. „Batman: Arkham Asylum“ turėtų pasirodyti 2009-aisiais, „PS3“, „Xbox 360“ konsolėms ir PC.

Šaltinis: games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Na nemanau, kad jis įdomus labai bus, nes kažkaip netraukia betmanas :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele