Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi manau matot ,kad ateina į forumą daug tokiu reklamerių kuriems neužtenka vienos temos ,kad pareklamuot savo kaži koki tai serveri ar puslapi ir t.t ir šiaip bereikšmių temų.Tai skaitydamas vieno žmogaus tema apie reklamas šovė mintis apie Temų balus dar sakant REP taigi ,kad nebūtu tiek daug darbo moderatoriams trinant tas temas galėtu būti ,kad tema pvž surinkus daugiau negu 10-30 neigiamų balų butų automatiškai ištrinama nežinau ar ant IP. Board taip galima padaryti ,bet manau idėja gera ir šiaip neapkraus tiek moderatorių kadangi daug kas skundžiasi ,kad dar ir moderatoriai nedaro savo darbo. Tai va tiek :)

  • Teigiamai 3

Bijau but apgautas Valdo :cry:

Taigi manau matot ,kad ateina į forumą daug tokiu reklamerių kuriems neužtenka vienos temos ,kad pareklamuot savo kaži koki tai serveri ar puslapi ir t.t ir šiaip bereikšmių temų.Tai skaitydamas vieno žmogaus tema apie reklamas šovė mintis apie Temų balus dar sakant REP taigi ,kad nebūtu tiek daug darbo moderatoriams trinant tas temas galėtu būti ,kad tema pvž surinkus daugiau negu 10-30 neigiamų balų butų automatiškai ištrinama nežinau ar ant IP. Board taip galima padaryti ,bet manau idėja gera ir šiaip neapkraus tiek moderatorių kadangi daug kas skundžiasi ,kad dar ir moderatoriai nedaro savo darbo. Tai va tiek :)

Tada konkurentai prisikurs accountų ir dėlios ant kitų temų -REP!

  • Teigiamai 4

Tada ir vėl moderatoriai turi kruštis, ir išeina tas pats. tai wtf?

Duok savo idėja tada :)

O šiaip manau geriausiai butu vistiek kad rep butu ant temu ir kaip vilmux sake kad kurtu acc kiti tai tikrai nemanau kad kažkas tai kurtu 10-30 vien dėl - rep ant temos ir šiaip dar jei butu vienas rep per diena ir tik vienas acc ant Ip irgi pliusas.

Bijau but apgautas Valdo :cry:

Duok savo idėja tada :)

O šiaip manau geriausiai butu vistiek kad rep butu ant temu ir kaip vilmux sake kad kurtu acc kiti tai tikrai nemanau kad kažkas tai kurtu 10-30 vien dėl - rep ant temos ir šiaip dar jei butu vienas rep per diena ir tik vienas acc ant Ip irgi pliusas.

Kas jum vėl pažymi blogą mokykloj gavot ar sumušė kas? Ar labai jau to moderatoriaus norit? Patys nariai pievas daro, pirma pradėkit nuo savęs , o ne kitą mirštais baksnokit ir tada viskas išsispręs, forumo labai daug sutvarkyta sunku būtų berasti seną pažeidimą, nebent 1-24h senumo. Ko jums dar reikia? Manau geriau būtų jog kažkas robotą vieną moderatorių suprogramuotų ir dirbtu už visus, nes tas lietuvių mąstymas (Taip tai yra grynas lietuvių mąstymas, net užsienyje jų mąstymas toks pat) visi kalti tik ne aš. Kuriasi ne tik 10-30 registracijų, kad reputacijos užsidėti arba pakomentuoti gerais atsiliepimais savo temą, BTW kiek pažįstų programuotojų jie būna minimalistai, bent jau dauguma gerų, o ko apie tave nepasakyčiau. Maždaug

- Ai čia sueis.

- O čia tai p*.

- Čia tiks, vistiek to niekas nedarys ir nebandys to HTML kodo rašyt, kad nulaužt, sueis.

PEACE!

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

Kas jum vėl pažymi blogą mokykloj gavot ar sumušė kas? Ar labai jau to moderatoriaus norit? Patys nariai pievas daro, pirma pradėkit nuo savęs , o ne kitą mirštais baksnokit ir tada viskas išsispręs, forumo labai daug sutvarkyta sunku būtų berasti seną pažeidimą, nebent 1-24h senumo. Ko jums dar reikia? Manau geriau būtų jog kažkas robotą vieną moderatorių suprogramuotų ir dirbtu už visus, nes tas lietuvių mąstymas (Taip tai yra grynas lietuvių mąstymas, net užsienyje jų mąstymas toks pat) visi kalti tik ne aš. Kuriasi ne tik 10-30 registracijų, kad reputacijos užsidėti arba pakomentuoti gerais atsiliepimais savo temą, BTW kiek pažįstų programuotojų jie būna minimalistai, bent jau dauguma gerų, o ko apie tave nepasakyčiau. Maždaug

- Ai čia sueis.

- O čia tai p*.

- Čia tiks, vistiek to niekas nedarys ir nebandys to HTML kodo rašyt, kad nulaužt, sueis.

PEACE!

Žmogus davė savo pasiūlymą, o tu pradėjai jam aiškint, kad jis gavo blogą pažymį mokykloje ar kad jį ten kažkas sumušė. Man atrodo, kad tave dažnai muša arba tavo pirštai aplaužyti ir dėl šios problemos neini į mokyklą, ir praleidinėji pamokas, nes vien rašysenoje klaidų dafiga. :< Tai trinkit jūs šią skiltį, nes nariai negali duoti savų pasiūlymų ir jiems pateikti argumentų, kadangi jūs grynai puolat tuos žmones, kurie reiškia savas idėjas.

  • Teigiamai 3

Žmogus davė savo pasiūlymą, o tu pradėjai jam aiškint, kad jis gavo blogą pažymį mokykloje ar kad jį ten kažkas sumušė. Man atrodo, kad tave dažnai muša arba tavo pirštai aplaužyti ir dėl šios problemos neini į mokyklą, ir praleidinėji pamokas, nes vien rašysenoje klaidų dafiga. :< Tai trinkit jūs šią skiltį, nes nariai negali duoti savų pasiūlymų ir jiems pateikti argumentų, kadangi jūs grynai puolat tuos žmones, kurie reiškia savas idėjas.

100% Sutinku

Bijau but apgautas Valdo :cry:

(redaguota)

Žmogus davė savo pasiūlymą, o tu pradėjai jam aiškint, kad jis gavo blogą pažymį mokykloje ar kad jį ten kažkas sumušė. Man atrodo, kad tave dažnai muša arba tavo pirštai aplaužyti ir dėl šios problemos neini į mokyklą, ir praleidinėji pamokas, nes vien rašysenoje klaidų dafiga. :< Tai trinkit jūs šią skiltį, nes nariai negali duoti savų pasiūlymų ir jiems pateikti argumentų, kadangi jūs grynai puolat tuos žmones, kurie reiškia savas idėjas.

O aš neatsakiau kodėl jo idėja bloga? Kokioje rašysenoje klaidų dafiga? Pataisyk mane :) Kas juos puola? Tau rimtai dėmesio trūksta, nes atrandi priežasčių kurių net nėra.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX

O aš neatsakiau kodėl jo idėja bloga? Kokioje rašysenoje klaidų dafiga? Pataisyk mane :) Kas juos puola? Tau rimtai dėmesio trūksta, nes atrandi priežasčių kurių net nėra.

Konkurentai prisikurs acc ir pradės mėtytis -rep'ais? Tavo atsakymas? :D Tai pasakiau, jog padarytumėt, jog reputaciją būtų leidžiama dėti nuo n pranešimų ir jokie "konkurentai" nesivargins ir net nesikurs tų acc. Problem? :D

  • Teigiamai 2

Yra mygtukas "PRANEŠTI". Naudokit jį pamatę pasikartojančias temas ir nereikės jokių -rep sistemų temoms.

Pranešu ne pirmą kartą, o kas iš to? SAMP skiltyje žiauri betvarkė, tai manau aktyviausias forumas.. Jau pranešinėjau daug kartų tą pačią temą (t.y. http://www.supergames.lt/topic/112099-newgamemode-city-lifelt-gamemode-2013-03-29-new-vvp-html-dizainas-vvp-nuotrauka/) Tiesiog apgaudinėja žmones dėl rep, žinau dabar ištrinsit, bet tai kam sakyt spaust pranešti, jei niekas nieko nedaro?

logohover.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4641 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...