Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.
Chillin' Town

Chillin' Town [FC] [PvP] [Chill] [Survival]

Recommended Posts

3bea752fab0b6705ca489945b761080b102.png

38e03d7a0c9c76ed928e3932cb19d61d802.png

Chillin' Town - Serveris sukurtas Rugsėjo pradžioje pagal laisvą stilių kuriame yra įjungtas PVP, šio projekto tikslas buvo sukurti žmonėm tokį servą, kuriame būtų gerai praleisti laiką ir pabendrauti su kitais Minecraft žaidėjais tai yra - Just Chill. Mūsų projektas išsiskiria unikalumu nuo kitų, nes nieko nėra kopijuota ir neprikimšta perdaugiausia plugin'ų.

2013-09-13 Keisis serverio IP nuo šiol IP bus toks 79.98.30.230:29681

>>> Serverio Pavadinimas: Chillin' Town <<<

Serverio IP: 79.98.30.230:29681

Serverio svetainė: - Kuriama

Versija: 1.6.2

Serverio tipas: Chill

Žaidimo lygis:Normal

Serverio Administracijos SKYPE kontaktai: arnis.gegevicius

Darbo laikas:24/7

7b2d207bb28cd9a30f4bc9f600c2c0e4432.png

Server Creator

~ArnisG

0073b97ac0a569c49c92c07792ffdaea577.png

Redaguota , nario ~ArnisG
 • Teigiamai 5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau padaryt White-list serverį.

Kaip tik dabar apie tai ir manau, ir jei kas norėtų galėtų susisiekti per kontaktus, nes atėjo kažkoks naujokas ir paprašė ,kad pastatyčiau jam kažką pasiuntė *Myliu SuperGames.lt*, tai nemalonu sutikti tokius..

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

INFORMUOJAME RYTOJ T.Y. 2013-09-16 Serverio STARTAS!!! Visus mielai kviečiame bus vakarėlis ir minigamai ir kitų linksmybių, bus gerai praleistas laikas, mielai kviečiame STARTAS 17:00. Tuo labiau perstatyti visi objektai viskas gražiau. :3

IP 79.98.30.230:29681

Redaguota , nario ~ArnisG
 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė wersas1
   ĮVADAS IR TRUMPAS PRISTATYMAS
   PineCraft.EU projektas, startavęs prieš beveik du mėnesius, atsidarė su tikslu suteikti žaidėjams kuo autentiškesnį senojo MineCraft potyrį. Galiu pasakyti tik tiek, jog tai padarėme sėkmingai! Vos startavęs serveris, būdamas alpha stadijoje pritraukė dedikuotų žaidėjų ratą, turėjo nemažą kiekį statinių, naujų draugysčių, kovų ir tarpusavio reidų. Viskam ateina galas, taip atėjo galas ir stabdyti alpha versiją ir išleisti serverį į beta! Taip, tai reiškia, jog serveryje netrukus bus vykdomas WIPE bei anuliuojamas iki šiol įgytas progresas, kitaip tarus, pradedame naują sezoną!
   Aš, kaip serverio administratorius ir įkūrėjas visų pirma norėčiau padėkoti publikai, susirinkusiai pažaisti bei prisijungusiai prie mūsų discord serverio, pabendrauti laisvalaikiu. Labai smagu, kad jaučiu, jog dirbu ne veltui ir sugebu suteikti žaidėjams tai, ko jie nori. Tai nereiškia, jog serveryje dalinami daiktai ar privilegijos, iš tiesų, tokie dalykai kaip pirktiniai VIP čia net neegzistuoja. Šiuo atveju aš kalbu apie norimus "bugfix'us", pastovų serverio pasiekiamumą bei tam tikrus dalykus, kurių nėra niekur kitur.
   Kadangi pagrindinė serverio idėja yra turėti iš esmės nepakeistą "vanila" žaidimo stilistiką, įtraukiančią PVP bei RAID elementus, mano daromi atnaujinimai iš esmės neturėtų pažeisti šios serverio laikymo idėjos, visi daromi atnaujinimai prieš tai yra aptariami su aktyviais žaidėjais, dažnai daromi balsavimai. Taip pat verta pridurti, jog serverio kovos yra 1.8 stilistikos, nėra taip vadinamų "cooldown", žaidėjų daroma žala prilyginta 1.8 "Old-School" minecraft versijai. Taip pat verta paminėti, jog serveris laikosi laisvos politikos, draudžiami dalykai tėra bandymas pakenkti serverio darbui bei sukčiavimas kitų žaidėjų atžvilgiu.
    
   PAGRINDINĖ PROJEKTO INFORMACIJA
   Serverio IP: mc.pinecraft.eu Serverio Discord: https://discord.gg/mwkaAV2 Serverio svetainė: https://www.pinecraft.eu Serveris vienu metu talpina: 30 žaidėjų Antrojo sezono startas: 2018/12/25  
   ĮDOMYBĖS
   Serveryje pabaigos drakonas atsinaujina po 5 dienų nuo nužudymo Serveryje neįmanoma privatizuoti žemės plotų Serveryje leidžiamos 1 spawnerio MOB fermos bei 1 AFK botas Serverio chat surištas su Discord Serveris limituoja atsirandančių MOB kiekį fermose iki 150 Serveris populiarus tiek tarp lietuvių, tiek užsieniečių  
   POKYČIAI
   BETA versijoje žemėlapis bus ribojamas (12K x 12K) BETA versijoje svetainės laukia unikalūs, mano parašyti atnaujinimai BETA versijoje bus atnaujinti serverio pokalbių kanalai BETA versijoje bus įdiegta galimybė žaidėjams jungtis į komandas  
  • Parašė m4rt1n1s
   Sveiki visi minecraft žaidėjai, taigi kaip iš temos pavadinimo supratote ieškau kolegos/rėmėjo projekto pradžiai.
   Ieškome vieno savanorio projektui, kuris turėtų idėjų, netingėtų savo laisvą laiką atiduoti serveriui, bei galėtu paremti ant vps serverio startui. Projekte jau esame 2 žmonės.  
   Taigi trumpai, apie mc projektą:
   Pirmiausia mūsų projektas bus Multi world servas,  kuris susidės iš kelių dalių: survival, creative, faction pvp. (su laiku gal ir plėsime). Viskas bus viename serveryje, nereikės junginėtis atskirais ipais ir kurti naujų acc. Išsamesne informacija apie plotų dydžius ir kt. susidomėjusiems pasakysiu per skype. Kokio žmogaus man reikia?:
   Metai nesvarbu, svarbu kaip jis mokėtų bendrauti su žaidėjais, bei mokėtų tvarkytis su pagrindinėmis komandomis. Galėtų prisidėti finansiškai ant vps. Tai būtų (12Lt serverio startui). Žmogaus reikia tokio kuris galėtų savo laisvą laiką atiduoti serverio kūrimui. Svarbiausi bruožai: Draugiškas, bei linksmas. Taigi, jei susidomėjote ar norite platesnės informacijos apie mc serverį, rašykite man į skype - m4rt1n1s
  • Parašė Spawn-Pagalba
   Sveiki visi taigi šiandien jums pristatysi tikrai ne nauja bet ir ne sena minecraft projekta SPAWN.LT. Taigi pradėkime nuo to, kad serverio versija yra 1.6.4, serverio IP yra MC.SPAWN.LT, serveris veikia 24/7, nelagina, visi item bugai yra ištaisyti tad tiem kurie nori ateiti į serverį ir prisibuginti item galiu pasakyti eikit jus na***i. Manau serveris yra pilanai sutvarkytas pluginų yra tikrai daug, o jei jums to neužtenka rašykite į skype ir siūlykite savo norimus pluginus galbūt męs juos įdėsime.   Pagrindinė informacija:   Serverio IP: MC.SPAWN.LT   Internetinė svetainė: www.spawn.lt   Savininko skype: spawn-pagalba   Versija: 1.6.4   FOTO Galerija:


 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele