Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SanCio.EU BACK.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3879 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai čia ir taip aišku kad rippint'ą jis daugiau nieko ir nesugebą...

Apie kodavimus, nepatariu, nieko neišmano, net snarglį turbut krapšto atbula ranka, nes jau toks žiaurus... Ne ne nerekomenduoju, pridirbs daugiau nei padarys, nebent priripins. :D

MM. Galiu Twitch.tv padaryti kaip rašau kodus. Neesu riperis kaip tu. Viska emu iš galvos.

Ačiū už rekomendacijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs čia nusišnekat... Žmogus tikrai supranta savo darbą ir tikrai geriau iš daugelio čia esančiu. Didelė rekomendacija!

Jeigu tureciau projekta su kolega, jis taip pat mane bandytu apginti ir beje cia kalba ejo ne apie jo rekomendacijas, atsigaukit, cia forumas, diskutuojams ir rašom, o ne vengiam viens kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tureciau projekta su kolega, jis taip pat mane bandytu apginti ir beje cia kalba ejo ne apie jo rekomendacijas, atsigaukit, cia forumas, diskutuojams ir rašom, o ne vengiam viens kito.

Nu palauk, aš tau rasiu eskizus kurios piešiau su ranką logotipo.. Pažiūrėsim ką atsakysi. Gyvenime nebuvau riperiu, ir nebusiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MM. Galiu Twitch.tv padaryti kaip rašau kodus. Neesu riperis kaip tu. Viska emu iš galvos.

Ačiū už rekomendacijas.

Eik eik eik, nesispausdink tu tu lapu ir nevark nekurk tu video ir taip aišku kad atsispauzdinęs nurašynėsi arba ranka ant sasiuvinio matiekos nusirašysi poto perašynesi filmuodams, tik tiek tesugebi.

Nu palauk, aš tau rasiu eskizus kurios piešiau su ranką logotipo.. Pažiūrėsim ką atsakysi. Gyvenime nebuvau riperiu, ir nebusiu.

Aik eskize tu eskize, nei rasi nei ką, geriausiu atveju nusipirksi iš ko nors, už centus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eik eik eik, nesispausdink tu tu lapu ir nevark nekurk tu video ir taip aišku kad atsispauzdinęs nurašynėsi arba ranka ant sasiuvinio matiekos nusirašysi poto perašynesi filmuodams, tik tiek tesugebi.

Aik eskize tu eskize, nei rasi nei ką, geriausiu atveju nusipirksi iš ko nors, už centus. :D

Ble ble.. :D Kas grįžo. xD

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sančio, geriau savo 'LegalRacing' html dizainą naują nusipieštum, nes net neatspindi serverio turinio.. :(

Ir susitvarkyk sancio.eu puslapį, nes nuspaudi 'Atsiliepimai' ir nerodo kur išjungti :)

Bus ištaisytą rytoj. :) Ačiū už pastebėjimą.

Eik eik eik, nesispausdink tu tu lapu ir nevark nekurk tu video ir taip aišku kad atsispauzdinęs nurašynėsi arba ranka ant sasiuvinio matiekos nusirašysi poto perašynesi filmuodams, tik tiek tesugebi.

Aik eskize tu eskize, nei rasi nei ką, geriausiu atveju nusipirksi iš ko nors, už centus. :D

Žmogau, jei tu esi nevykėlis, tai kodėl iškarto visus taip pavadinį? Gyvenime neesu nieko kopijavęs, o ta desco.lt pirma kart gyvenime matau :) Tai kad galite nykti iš čia su savo kaltinimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bus ištaisytą rytoj. :) Ačiū už pastebėjimą.

Žmogau, jei tu esi nevykėlis, tai kodėl iškarto visus taip pavadinį? Gyvenime neesu nieko kopijavęs, o ta desco.lt pirma kart gyvenime matau :) Tai kad galite nykti iš čia su savo kaltinimais.

Tai žinoma nesi, kaip ir visi kiti ripperiai, niekas neprisipažysta, pripažystu desco.lt tikrai patys kalti, tavo idėją iš tavo galvos nukopino o tu tik dabar ją igivendinai, taip taip. :) ( sarkazmas )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai žinoma nesi, kaip ir visi kiti ripperiai, niekas neprisipažysta, pripažystu desco.lt tikrai patys kalti, tavo idėją iš tavo galvos nukopino o tu tik dabar ją igivendinai, taip taip. :) ( sarkazmas )

:DD Karoče. Dusk iš čia laido riterį. :) Nieko nemoki, vat ir pisi protą žmonėms, kurie moka už tave trigubai daugiau. Ir bandai vaidinti iš save visa žinį, nors toks neesi, ir niekada nebūsi. Nes esi nevykėlis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gana daryt OT. Ir jūs man paaiškinkit, kaip SanCio jums nuripins tą ženkliuką identiškai (tik užrašas kitas) jei neturi .PSD failo? Jeigu pasigamini pats - tai nėra ripinimas. O dėl išmanymo Roli esi nevykelis, kuris tik stumt ir temoka, o Greddy - tik komentuoji ir kritikuoji, nors pats kritikos nemėgsti ir nepriemi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gana daryt OT. Ir jūs man paaiškinkit, kaip SanCio jums nuripins tą ženkliuką identiškai (tik užrašas kitas) jei neturi .PSD failo? Jeigu pasigamini pats - tai nėra ripinimas. O dėl išmanymo Roli esi nevykelis, kuris tik stumt ir temoka, o Greddy - tik komentuoji ir kritikuoji, nors pats kritikos nemėgsti ir nepriemi.

Thx.

Svetainės atsiliepimų sistemą bus sutvarkytą biški vėliau, nes šiuo metu neturiu laiko dėl mokyklos . ( Gi 10klasė :X ) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Karoce eikit nahuj :) Mano piestas, reiskia mano. Not my fucking problems ka kas naudoja. Cia mano logo, ir nieko nekeisiu. Tad shut up noobai. :) Nieko nemoakt vat ir pisat prota. Eikit mokyklan nevykeliai.

Nieko nemokat :D Kad ir nesu profas ir esu daugel žemesnis už kitus, bet lyginant pagal tavo grafikos su mano grafikos darbais tai tau tik patylet

Ir šneki, kad nieko nemoka, daugelis žmoniu šiame forume tikrai moka daugiau už tave, nereikia labai jau saves kelti aukštai, nes gali kristi dar žemiau, už savo bazara, tie kurie moka - nesigiria, kaip tu, Rašai taip lyg, jau sancio tai cia Dievas, nixuja, visi skirtingi - visi lygus, tad Come down

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3879 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...