Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SanCio.EU BACK.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Taigi SanCio.eu grįžta iš atostagu, ir vėl pradėda savo veiklą. Per vasarą, buvo stipriai atnaujintą svetainė.

Ką mes siūlom jums?

• HTML dizainų kodavimas

• HTML kodų tvarkymas

• Tūrinio valdymo sistemų rašymas

• Svetainės administravimas

• Bei kita.


Studijos svetainė : www.SANCIO.EU

Kontaktai: skype: programing.style ( čia mano darbinis skype ).

El-paštas: [email protected]

Redaguota , nario sancio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Logo ripped: http://desco.lt

Tuo paciu ir ivaizdis žiauria neša i desco

LOL? Nesilankau jokiose desco.lt žmogau :) Iš galvos emiau. O spalvų palėte windows 8 style . Tad fuck off

Iš lietuvišku forumų aš būnu tik SG'e ir viskas :). Daugiau niekur. Aš sėdžiu rusiškose forumose. ;) Tad nieko aš nekopijavau. Emiau iš savo galvos visa dizainą, o spalvos, pažiūrėjau į savo windows 8 menu ir paemiau spalvas :) Tai kad nereikia čia sakyti kad ripinau kažka. desco.lt greičiausiai nuripino nuo manęs, nes savo logo idėja aš senai jau sukūriau. Vasaros pradžioje jau buvo padaryti eskizai ant lapo A4 formato logotipo :) O poto pirma computer graphics versiją. :)

Redaguota , nario sancio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi bandyciau apginti savo nuomone. Jeigu negerbia manes, negerbsiu ir aš taves, tad pats gali fuckoffintis sau i subine, tai yra forumas, tai yra diskusijos ir cia yra laisva žodžio laisve. Logotipas 1 : 1 desco.lt pasižymi kokybe iškart, idomiausia tai, kad desco projektas gyvuoja jau ilgai, o tu cia nesenai atsinaujinai.

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi bandyciau apginti savo nuomone. Jeigu negerbia manes, negerbsiu ir aš taves, tad pats gali fuckoffintis sau i subine, tai yra forumas, tai yra diskusijos ir cia yra laisva žodžio laisve. Logotipas 1 : 1 desco.lt pasižymi kokybe iškart, idomiausia tai, kad desco projektas gyvuoja jau ilgai, o tu cia nesenai atsinaujinai.

:D Man dzin ką jie ten padarė. Aš nupiešiau ši logo ir jis mano. Tad eik tu šikt su savo "ripinimu". :) Atsinaujinau aš šiandien, nes turėjau laiko ir dabaigiau pilnai dizaino kodavimą. Tad, eik kitiems pisk protą apie RIPINIMĄ. Man neįdomu visokie šūd forumai tokie kaip : desco.lt , gta-support, pawno.lt ir kt. Suprask, aš padariau reiškia mano! Tad nepisk man proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teiki paslaugas ir neturi visiškai pagarbos žmonems ir jei šneki apie šudprojekcius, tai tavo sancio.eu nera jau toks rimtas, kad išsiskirtu iš kitu, ir jei lyginant pvz su desco.lt

Ten bent žmones kurie bendrauja ir reiškia žmones pagarba ir bent supranta kas yra diskusiju forumas.

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teiki paslaugas ir neturi visiškai pagarbos žmonems ir jei šneki apie šudprojekcius, tai tavo sancio.eu nera jau toks rimtas, kad išsiskirtu iš kitu, ir jei lyginant pvz su desco.lt

Ten bent žmones kurie bendrauja ir reiškia žmones pagarba ir bent supranta kas yra diskusiju forumas.

. Neturiu pagarbos? Tokems kaip tu tai neturiu... pradejai mane kaltinti ripinime is oro..... ir as turiu tave gerbt??
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

. Neturiu pagarbos? Tokems kaip tu tai neturiu... pradejai mane kaltinti ripinime is oro..... ir as turiu tave gerbt??

Kaltinimai pateikiami tik teisme, cia buvo diskusijos, atsigauk.

Dar ydomus vienas dalykas, kad nuejas i mano tema parašiai nerekomenduoju :D, tavo temoje nerašiau, kad taves nerekomenduociau kitiems, bet išreiškiau nuomone apie pacia svetaine, idomus žmones

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Logo ripped: http://desco.lt

Tuo paciu ir ivaizdis žiauria neša i desco

Tai čia ir taip aišku kad rippint'ą jis daugiau nieko ir nesugebą...

Apie kodavimus, nepatariu, nieko neišmano, net snarglį turbut krapšto atbula ranka, nes jau toks žiaurus... Ne ne nerekomenduoju, pridirbs daugiau nei padarys, nebent priripins. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...