JumpeR`

The Godfather II išleidimo data.

Recommended Posts

Dar prieš pirmąjį Godfather žaidimą, išėjusį 2006 metais, Electronics Arts žaidimų kūrėjai/leidėjai tikėdami sėkme ruošėsi žaidimo tęsiniams. Šių metų birželį kompanijos vadovas John Riccitiello patvirtino, kad The Godfather II iš tiesų jau pakeliui, o šiandien Electronics Arts atskleidė šiek tiek detalių, įskaitant ir numatomą išleidimo datą.

The Godfather II išleisti tikimasi 2009-ųjų vasarį. Žaidimas įkvėptas to paties pavadinimo rašytojo Mario Puzo romano ir filmo apie Karleonės šeimą. Kaip ir filme, klasikinė mafijos saga rutuliojasi Niujorke, Floridoje ir Kuboje.

Žaidėjai iškart galės pasinerti į atviro pasaulio aplinką, kaip ką paskirtas Niujorko Donas (mafijos vadeiva). Žinoma, jūsų bosas bus pats Michael Corleone, o jūs jo patikėtinis, todėl siekdami išlaikyti Karleonių įtaką Niujorke, privalėsite sėkmingai tvarkytis svarbiuose organizaciniuose mafijos reikaluose. Rengsite nusikaltimų planus, šalinsite pėdsakus ir bursite aplink save ištikimų vyrų būrį.

Tačiau tai nereiškia, kad jūsų paties rankos nesusiteps. Electronics Arts pažada „dar daugiau brutalumo“, naują kovos mechanizmą, realesnius tardymo metodus ir egzekucijas. Panašu, kad The Godfather II tiks tik pilnamečiams žaidėjams...

the-godfather-the-game-ss1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Gerai nešūkaukit čia, geriau žaidimą komentuojam ;P

Na jis man kažkaip ne labai įdomus atrodo :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele