Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pats susikurk „turinio valdymo sistema - TVS“ - nuo ištakų.


DeCoding

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Mldc, tikrai zmonem pravers taciau pats laukiu rimtesniu pamoku:D nes tokius pagrindus jau suprantu:) daugiau pamoku!!!

Kaip jau minėta pirmame mano pranešime, kad būtų pamokų reikia parašyti atsiliepimą ir spausti +REP. Kol kas rezultato nematau.

  • Jeigu bus skaitytoju bus aiškinama iki tiek kol galėsite susikurti nuosavą internetinės svetainės varikliuką.
  • Komentuokit jeigu kas nors neaišku ar kur nors padaryta klaida.
  • Būtinai parašykite atsiliepimą ar pamokos padėjo ar ko nors trūko - tai labai svarbu.
  • Jei bandėt kažką daryti ir kažkas nesigavo, sintaksės klaida ar pan. rašykite čia arba man AŽ, nes nei vieno kodo nebandžiau jie buvo rašyti iš kart šiame forume.

Redaguota , nario DeCoding
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebus pildoma, nes nematau skaitytoju, atsiliepimų.

Tai tavo mastymas bukas jai rašai nematai skaitytoju tu žiūrėk ne į komentarus o į temos peržiūras dauguma žmonių skaito informacija bet nerašo tu koemtaru nes jiems to papraščiausiai nereikia perskaitai tema ir naudoji kaip tinkamas fsio, o jai tau reikia žmoniu komentaru eik į youtube.com o ne čia verk, kad neikas nerašo komentarų, nuo vienos temos niekas nepasikeičia, jai nori, kad kas susidomėtu daryk daugiau pamokų vis įvairesnių kaip tinklapio dizaino sukurimas ir sukodavimas HTML bent jau tai man labai praverstu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunios pamokos, patiko, bet labai jau aiškina tas function, aš prie jų labai daug nesėdėjau, geriau jau visokius masyvus, ir su if else ir pan.

Bėja, būtų žiauriai faina, jeigu darytum praktinius darbus kas 10, ar 5 dalis, pavyždžiui dabar po poros dalių, galėtumem padaryti skaičiuotuvą :)

ačiū, +rep duotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tavo mastymas bukas jai rašai nematai skaitytoju tu žiūrėk ne į komentarus o į temos peržiūras dauguma žmonių skaito informacija bet nerašo tu koemtaru nes jiems to papraščiausiai nereikia perskaitai tema ir naudoji kaip tinkamas fsio, o jai tau reikia žmoniu komentaru eik į youtube.com o ne čia verk, kad neikas nerašo komentarų, nuo vienos temos niekas nepasikeičia, jai nori, kad kas susidomėtu daryk daugiau pamokų vis įvairesnių kaip tinklapio dizaino sukurimas ir sukodavimas HTML bent jau tai man labai praverstu :)

Atsidaryt ir uždaryti tema, tai dar ne skaitytojai - o tai naudos man neduoda. Rašau jei yra skaitytojų kuriems tikrai reikia informacijos o jei esi ant tiek bukas, kad nesupranti jog galima ateiti į tema ir išeiti tada ne tau programavimo mokintis. Jeigu skaito iki galo, tai ir mato jog reikalaujama parašyti atsiliepimą ir vis tiek to nedaro mano darbas veltui. Tai tiek, nėra paklausos - nėra pamokų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunios pamokos, patiko, bet labai jau aiškina tas function, aš prie jų labai daug nesėdėjau, geriau jau visokius masyvus, ir su if else ir pan.

Bėja, būtų žiauriai faina, jeigu darytum praktinius darbus kas 10, ar 5 dalis, pavyždžiui dabar po poros dalių, galėtumem padaryti skaičiuotuvą :)

ačiū, +rep duotas.

Praktinė dalis būtų pamokų pabaigoje. Praktinė dalis mano atžvilgiu kaip baigiamasis darbas, norėčiau rašyti pamokas iki tiek kol savo nuožiūra parašytumėt nuosavą simple internetinės svetainės varikliuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jaigu tu ant tiek bukas, kad kalbu ne apie atėjima į tema tavo problesmos bauna visokiu juk žmonių... Pamokos daromos ne tam, kad stovėtu temoje ir tiek skaitytoju atsiranda kiekvieną dieną vis daugiau, o jai laikysiesi savo tokio durno mastymo: Atsidaryt ir uždaryti tema, tai dar ne skaitytojai - o tai naudos man neduoda.?tai kam išvis kuri tas pamokas jai nenori daugiau kurti pamoku, kiekvienas žmogus laukia daugiau informacijos pamokosir tt. gal ši tavo tema kam norsnepadėjo tai nereiškia, kad jis turi tau duoti +rep ir rašyti komentarą, aš skatinu žmones kurti daugiau pamokų kurios tikrai padėtu kitiems žmonėmss ir kuti juų daugiau o nelaikytis savo principo ir sustoti kai niekas neuždeda +rep žema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jaigu tu ant tiek bukas, kad kalbu ne apie atėjima į tema tavo problesmos bauna visokiu juk žmonių... Pamokos daromos ne tam, kad stovėtu temoje ir tiek skaitytoju atsiranda kiekvieną dieną vis daugiau, o jai laikysiesi savo tokio durno mastymo: Atsidaryt ir uždaryti tema, tai dar ne skaitytojai - o tai naudos man neduoda.?tai kam išvis kuri tas pamokas jai nenori daugiau kurti pamoku, kiekvienas žmogus laukia daugiau informacijos pamokosir tt. gal ši tavo tema kam norsnepadėjo tai nereiškia, kad jis turi tau duoti +rep ir rašyti komentarą, aš skatinu žmones kurti daugiau pamokų kurios tikrai padėtu kitiems žmonėmss ir kuti juų daugiau o nelaikytis savo principo ir sustoti kai niekas neuždeda +rep žema.

Įsigilink į mano sąkinius ir jų prasmę, nes matau tavo intelektas vertas 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ai žinok neverta man nei postint :D vistiek žiūriu nepagauni esmes sorry daryk ką nori neverta.

Tavo šitas post'as parodo ir net patvirtina, kad tavo intelektas vertas 0. Visų pirma įsigilink į tai ką aš rašau tada įrodynėk savo tiesa. Turbūt net nežinai kas yra sąvoka? Tikriausiai, eik pažaisk samp'uką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...