Peršokti į turinį

DeCoding

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

108 Kartais pasakantis ką gero

Apie DeCoding

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 1. Šaunus, įdomus, unikalus serveris, tikrai malonu jame leisti laiką. Tik vienos sistemos pasigedau - teisių transportui, registros centro ar pan. tikrai būtų įdomiau su kategorijomis, jei kažką originaliau interpretuotumėt. Daug teigiamų pusių, vienas ryškiausių realizavimo elementų, manau ši sistema tikrai tiktu, kadangi serveris mišrus: darbai yra; transportai yra; vairavimo lygis yra - teisių nėra. Beto pastebėjau, kad daug kriminalinių sričių, teisėsaugos tik viena, tad siūlau policijos darbą padalinti į tris šakas kaip atskirus darbus viename ir pervadinti iš policijos į teisėsauga. Darbas
 2. DeCoding

  SFBendruomene.lt Jau startavome !!!

  Aš manau, kad viskas čia gerai, reikia laukti, pažiūrėti koks rezultatas, jei pasekmės neigiamos tada kažką keiskit. Beto didelis darbų pasirinkimas yra pranašumas iš vienos pusės.
 3. DeCoding

  SFBendruomene.lt Jau startavome !!!

  Atrodo neblogai, užeisiu apsilankyti.
 4. Jie galbūt ir padeda projektui ožindami kitus, bet tikslas jų ne padėt projektui o pačiam pramisti, svarbiausias argumentas - pavydas. Aš neteršiu temos, kiekvienas turim teisę viešai išsakyti savo nuomonę. Kol serveris neprasivalys nuo ožių toks ir liks ožynas. Nepykit už kritiška nuomonę, bet ji tokia.
 5. Buvo tikrai geras projektas, bet dabar vien OŽIAI, apgailėtina.
 6. Na reikia pratęsi ar ne? Komentuokit šia savaitę turiu laiko galėsiu papildyti.
 7. Aktualu, galbūt netolimoje ateityje ir parašysiu žymėjimo kalbos pradinuką.
 8. Turbūt nesupratot diskusijos temos. Paaiškinsiu: Diskutuojam apie naršyklinio žaidimo, žaidimą - žaidėjo akimis. Taipogi kaip įsivaizduojate savo naršyklinį žaidimą arba jau sukurtą svajonių naršyklinį žaidimą.
 9. DeCoding

  Dovanoju HTML dizainą

  Tu tragiškas jei neįvertini dalinimosi principo - to kas duodama nemokamai, prisiminkim patarlę „dovanotam arkliui į dantis nežiūrima“.
 10. Mano bendra patirtis šioje srityje sudaryta iš aplinkybių kurias perskaitau ar būnu apšviestas kitų tokio tipo žaidėjų. Nesu žaidęs jokio naršyklinio žaidimo, tiesiog užsiregistravęs, patikrinęs veikimo mechanika, dizainą - na, bet dėl to savęs nevadinu žaidėju. Atstovauju savo kolektyvą, programuotojo kvalifikacija dabartinis mūsų komandos siekis. Šia tema norėčiau padiskutuoti kadangi planuoju pradėti kurti pradinę įmonę ir steigti savo naršyklinį žaidimą - domiuosi popierizmu, mokesčiais ir kitais šia tema susijusiais niuansais. Kiekvieno lūkesčiai žaidžiant žaidimus yra pasirodyti, atli
 11. DeCoding

  Padekit su http://www.hostex.lt/ hostu

  Laimingas, bet su tokia investicija į internetinę svetainę - kitaip sakant verslo atspindį nueisi labai toli... (sarkazmas)
 12. DeCoding

  Gal kas koduoja nemokamai paprastus dizainus html

  Niekas nemokamai kokybiškai paslaugos neatliks - nebent mokymosi tikslais.
×
×
 • Sukurti naują...