Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Buvai užblokuotas netinkamai ? Skaityk čia.


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3902 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Juk patys sakėt, kad jūsų įspėjimai yra teisingi ir ne už nieką, tai labai čia pasiskųsi. :D Parašysiu kokią apeliaciją, tai VilmuX vėl savo snukutį įkiš ir pradės litanijas rašyt. :D

Tu *Myliu SuperGames.lt* užpisai postint ką tau tas Vilmux padarė sorry už keiksmažodžius nesusivaldžiau...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau nekliedėsiu ;)

Tai taip, taip, taaaaip. Tu juk niekada nekliedi, nes tu mūsų moderatorius. Už lietuvą, vyre.

Tu *Myliu SuperGames.lt* užpisai postint ką tau tas Vilmux padarė sorry už keiksmažodžius nesusivaldžiau...

Supranti, tu man neuždrausi rašyti, kur noriu - ten rašau. Ir tu savo padlaižiavimus moderatoriams rodyk raportuodamas žinutes, o ne bandydamas ką nors atrašyt. Jei kažkas nepatinka - raportuok arba dėk -rep'ą. Kaip matai, žmonės mano pranešimus mėgsta, nes jie yra logiški, o ne taip, kaip VilmuX'o - xuj suprasi ką jis bando pasakyti. Kaip jau sakiau, jis viename sakinyje kalba penkiomis temomis, tas man ir nepatinka. Tiesiog erzina, kai kažkoks paauglys kalba kaip aukščiausio lygio profesorius. Tegul kalba, bet viskas savame amžiuje.

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip, taip, taaaaip. Tu juk niekada nekliedi, nes tu mūsų moderatorius. Už lietuvą, vyre.

Supranti, tu man neuždrausi rašyti, kur noriu - ten rašau. Ir tu savo padlaižiavimus moderatoriams rodyk raportuodamas žinutes, o ne bandydamas ką nors atrašyt. Jei kažkas nepatinka - raportuok arba dėk -rep'ą. Kaip matai, žmonės mano pranešimus mėgsta, nes jie yra logiški, o ne taip, kaip VilmuX'o - xuj suprasi ką jis bando pasakyti. Kaip jau sakiau, jis viename sakinyje kalba penkiomis temomis, tas man ir nepatinka. Tiesiog erzina, kai kažkoks paauglys kalba kaip aukščiausio lygio profesorius. Tegul kalba, bet viskas savame amžiuje.

Pašol **. Savam amžiuj pasakiau?

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip, taip, taaaaip. Tu juk niekada nekliedi, nes tu mūsų moderatorius. Už lietuvą, vyre.

Supranti, tu man neuždrausi rašyti, kur noriu - ten rašau. Ir tu savo padlaižiavimus moderatoriams rodyk raportuodamas žinutes, o ne bandydamas ką nors atrašyt. Jei kažkas nepatinka - raportuok arba dėk -rep'ą. Kaip matai, žmonės mano pranešimus mėgsta, nes jie yra logiški, o ne taip, kaip VilmuX'o - xuj suprasi ką jis bando pasakyti. Kaip jau sakiau, jis viename sakinyje kalba penkiomis temomis, tas man ir nepatinka. Tiesiog erzina, kai kažkoks paauglys kalba kaip aukščiausio lygio profesorius. Tegul kalba, bet viskas savame amžiuje.

Proto nereikia slėpti, dabar profesorius, ateity mokslininkas.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Jooke_Miec

Kaškoke nesamonė retai bus kad for free moderatoriai duoda ispėjimus nebent koks DexinoZ :DD

Redaguota , nario Jooke_Miec
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3902 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...