Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nostale


ReversE#1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...
is video kietai atrodo is schreenu kietai atrodo o man anime grafika lb patinka. butinai pabandysiu.

Man irgi patinka zaidimas, tik jau nebezaidziu nes dauguba yra pasieke maximuma ten ant daiktu gamybos, kortu visko ko imanoma liko tik lvl iki 99 jiem pasikelti, del to ir neidomu kai visi galingi vaiksto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 4 savaičių...
Žiauriai geras GAME pamiles esu jį. Bet užbanino mane. Buvau 71lv. visi pažinojo.. Susikūriau naują acc ir pradėjau lošt iš naujo xD Lietuviai: Lucker! , Greitutis^^ , Aroladas , ModestasLT , LilleBrO ir dar ten visokių pažystu. O temos kūrėjas ne InTheTop būsi? :D

Tu vpš pusk iš čia, tik ir moki scamint accountus, o ne normaliai lošt. :] Beje, gal čia yra tokių kuriem daugiau nei 11 metų? Nes kiek randu vien 10-11 metų težaidžia.. Parašykit į skype kurie žaidžia. ;]

skype: kkarpis

:ohyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...