Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Moderatorių komandos pasipildymas


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5027 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesinervuoju. Tu čia nervuojiesi, nes nesugebėjai priimti kritikos dėl savo darbo. :) Tuo tarpu kitiems vėl +10 už mokėjimą priimti kritiką.

P.S. Aš labai šaltų nervų ir mane sunku įerzinti.

Gerbiamas Aurimai, prašom parodyti tą vietą, kur aš nervuojausi. Aš nervuojuosi ? Man tik geriau yra, kai man mažiau yra darbo, duodu darbo naujokėliams, kaip ko nesupranta, manęs paklausia :) ir ką galiu pasakyti, juk tu viską sprendi ką daryti, o ne aš :)

Gal ir nesinervuoji, bet man toks įspūdis susidaro. Roach, dirbk tik tiek, kol tau smagu, o ne tiek kol viską padarysi. Jeigu liks darbo, priimsim naujų moderatorių nors ir dar 20, nes anketų atkeliauja daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šiaip aš nieko čia nekaltinu , bet kaikuriuose skiltyse tikrai reikia daug pasistengti. Counter-strike 1,6 skiltyje tikrai vyksta didžiausia betvarke nes manau , kad ten susirenka daugiausiai naujoku su jiems nežinomais klausimais. Šiaip dažnai parašau ir pamokau , kad reikia perskaityt taisykles kai užsiregistruoji arba bent permesti jas akimis. Aišku kartais būna , kad žmogus per netyčia sukuria tema arba specialiai keliasi postus rašinėdami , bet kur ir prikelinėdami senas temas. Na pa kol kas nemačiau nieko ką būtu padare naujieji moderatoriai , bet tikrai jiems linkiu sėkmės čia dirbti. Dabar biški apie aZT. Jis nevienoi vietoi yra rašes , kad nusipelno čia moderatoriaus teisėmis, bet ištiesų jis čia su žmonėmis nesutarė per gerai. Dažnai temose būdavo ir įžulių įžeidimu. Manau aZT poelgis buvo neapmastytas nors jis jau ir suauges , bet kartais kitiems proto duodama mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5027 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...