Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar jums patiko Windows 8


Ginčioks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar jums patiko Windows 8  

68 balsai

  1. 1. Ar jums patiko Windows 8?



Recommended Posts

Taip, su WIN8 kompas užsikrauna greičiau, viskas geriau veikia, bet man pilnai užtenka ir WIN7. Kompą užkrauną per 5sec, vos po įjungimo jau galiu pilnai naudotis, viskas greitai veikia. Suprantu, jei į WIN8 būtų įdėją kokį naują DirectX tai tikrai persirašyčiau, ir būtų osum :o, bet dabar tai net neapsimoka įsirašinėt, nes praktiškai viskas tas pats.

Redaguota , nario Bo.?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, su WIN8 kompas užsikrauna greičiau, viskas geriau veikia, bet man pilnai užtenka ir WIN7. Kompą užkrauną per 5sec, vos po įjungimo jau galiu pilnai naudotis, viskas greitai veikia. Suprantu, jei į WIN8 būtų įdėją kokį naują DirectX tai tikrai persirašyčiau, ir būtų osum :o, bet dabar tai net neapsimoka įsirašinėt, nes praktiškai viskas tas pats.

tai directx ir yra naujesniu versijų tik ant jos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, su WIN8 kompas užsikrauna greičiau, viskas geriau veikia, bet man pilnai užtenka ir WIN7. Kompą užkrauną per 5sec, vos po įjungimo jau galiu pilnai naudotis, viskas greitai veikia. Suprantu, jei į WIN8 būtų įdėją kokį naują DirectX tai tikrai persirašyčiau, ir būtų osum :o, bet dabar tai net neapsimoka įsirašinėt, nes praktiškai viskas tas pats.

Windows 8.1, gali veikti su DirectX 11.2, o Windows 7, sėdi prie DirectX 11, pažiūrėsim kas bus, kada atsiras DirectX 12, ir pradės leisti žaidimus palaikančius tik DirectX 12, tada Windows 8 vartotojai, galės pasidžiaugti, o Windows 7, ar senesnių Windows vartotojai, negalės to žaidimo žaisti, ir galbūt atsinaujins iki WIndows 8 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar naudodai kad komentuoji???

Ar tik pamatei kad newiskas taip kaip win 7 ir wel begai prie ju ,,,,,,,

Ir jei jau juos naudojai pasakyk kuo tau jie neitiko??? Nes man irgi ydomu :D

Pasinaudok kokia sawaite tada aiskink.....

Beto temoje sakiau kad pakomentuotumet kuo nepatiko o ne tik sudais iswadint......

Sorry, kad kartojuos.

Ko čia rėkauji, vafli tu blem? Pasakiau gi, kad man šūdas. Taip, naudojau, bet pasigailėjau, nes tik laiką sugaišau, po dviejų dienų atgal prie W7 grįžau, labai nepatogus ir nesąmoningas valdymas, visas meniu ir t.t. Eik blem gramatikos pasimokyk, jeigu nori didesnius tekstus parašyt, klaiku žiūrėt, kaip lietuviai savo gimtos kalbos nemoka... Nemoki priimt trumpo neigiamo atsakymo? Nekurk tokių temų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia rėkauji, vafli tu blem? Pasakiau gi, kad man šūdas. Taip, naudojau, bet pasigailėjau, nes tik laiką sugaišau, po dviejų dienų atgal prie W7 grįžau, labai nepatogus ir nesąmoningas valdymas, visas meniu ir t.t. Eik blem gramatikos pasimokyk, jeigu nori didesnius tekstus parašyt, klaiku žiūrėt, kaip lietuviai savo gimtos kalbos nemoka... Nemoki priimt trumpo neigiamo atsakymo? Nekurk tokių temų.

Prie jų reikia truputį priprasti, aš pats per kelias min pripratau nes man kaip tik patogūs pasitaikė (nes naudoju du monitorius, lengviau nei ant w7)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia rėkauji, vafli tu blem? Pasakiau gi, kad man šūdas. Taip, naudojau, bet pasigailėjau, nes tik laiką sugaišau, po dviejų dienų atgal prie W7 grįžau, labai nepatogus ir nesąmoningas valdymas, visas meniu ir t.t. Eik blem gramatikos pasimokyk, jeigu nori didesnius tekstus parašyt, klaiku žiūrėt, kaip lietuviai savo gimtos kalbos nemoka... Nemoki priimt trumpo neigiamo atsakymo? Nekurk tokių temų.

1. Is kur istraukei kad as cia rekauju?

2. Na as to ir norejau kad tu parasytum kodel butent nepatiko, o ne tik sudu iswadint.

3. Neaiškink kaip man rašyt, čia laisva šalis, beto moku rašyt ir lietuviškai.

4. Paskaityk temos aprasyma tada komentuo, o ne kaip sakiau sudais isvadint.

5. Kodel as turiu nekurt tokiu temu? Cia jug laisvas forumas, beto jug as tavo nuomones asmeniskai neprasiau.

Taigi manau supratai ka norejau pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Naudoju windows 8 jau apie 1mėn.

Tik įsijungus ir pradėjus juos naudoti iškart pagalvojau,kad vėl reikia grįšti prie win7,bet nutariau geriau išnaršyti viską.

Ir ačiū dievui,kad negrįžau prie win7 :D

Taigi papasakosiu kuo win8 geresni negu win7:

1.Žymiai greitesni. (Per win7 būdavo momentų,kad lagindavo,o per win8 dar niekada šio reiškinio nepajutau.)

2.Patogesnis valdymas (Jeigu nepatynka win8 pagrindinis langas tai juk gali naudotis darbalaukiu kuris yra toks pats kaip win7 tik,kad nėra start juostos)

3.Dėl žaidimų tai win8 yra žymiai geriau suderinti žaidimams negu win7.

4.Daug reikalingų programų. (tokių kaip orai,kelionės,sportas,parduotuvė)

5.Gražiai derinami visi vaizdai (ypač pagrindinio lango dizainas ir jo spalvos)

Yra ir keletas kitų privalumų,bet tiesiog manau,kad užteks ir ką čia parašiau (iš tikro tai tyngiu rašyti daugiau)

Jei galvoji ar persirašyti iš win7 ar win xp į win8 tai patariu rinktis win8.

Bet čia tik mano nuomonė. Kitų žmonių nuomonė gali skirtis todėl nekritikuokit manęs,kad patariu win8 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

[quote name=Gabas :)' timestamp='1377964441' post='964413]

Naudoju windows 8 jau apie 1mėn.

Tik įsijungus ir pradėjus juos naudoti iškart pagalvojau,kad vėl reikia grįšti prie win7,bet nutariau geriau išnaršyti viską.

Ir ačiū dievui,kad negrįžau prie win7 :D

Taigi papasakosiu kuo win8 geresni negu win7:

1.Žymiai greitesni. (Per win7 būdavo momentų,kad lagindavo,o per win8 dar niekada šio reiškinio nepajutau.)

2.Patogesnis valdymas (Jeigu nepatynka win8 pagrindinis langas tai juk gali naudotis darbalaukiu kuris yra toks pats kaip win7 tik,kad nėra start juostos)

3.Dėl žaidimų tai win8 yra žymiai geriau suderinti žaidimams negu win7.

4.Daug reikalingų programų. (tokių kaip orai,kelionės,sportas,parduotuvė)

5.Gražiai derinami visi vaizdai (ypač pagrindinio lango dizainas ir jo spalvos)

Yra ir keletas kitų privalumų,bet tiesiog manau,kad užteks ir ką čia parašiau (iš tikro tai tyngiu rašyti daugiau)

Jei galvoji ar persirašyti iš win7 ar win xp į win8 tai patariu rinktis win8.

Bet čia tik mano nuomonė. Kitų žmonių nuomonė gali skirtis todėl nekritikuokit manęs,kad patariu win8 ;)

START juosta galima pasidaryti :) Teisiog atsiūnčiat Start8 programėlį ir voalia START juosta atsirado :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na man tikra windows 8 nepatinka :/ valdymas kaškoks keistas :D nu aišku daugiau pasinaudočiau juo tai pripraščiau o taip tai aš ant savo pc pasijungiu game lucius su medium grafika o ant win 8 su 4gb ram lagina ištisai kad ir minimum grafika :D ir dar girdėjas toki dalyka kad ant win 8 veike xbox žaidimai :/ nežinau ar teisybė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na man tikra windows 8 nepatinka :/ valdymas kaškoks keistas :D nu aišku daugiau pasinaudočiau juo tai pripraščiau o taip tai aš ant savo pc pasijungiu game lucius su medium grafika o ant win 8 su 4gb ram lagina ištisai kad ir minimum grafika :D ir dar girdėjas toki dalyka kad ant win 8 veike xbox žaidimai :/ nežinau ar teisybė

Pirmą karta girdžiu, pagal viską neįmanomas toks dalykas. Kiti gali sakyti kad yra veikiančių emuliatorių xbox 360, bet jie fake.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradžioj tai buvo kažkaip pradžioj keistai valdėsi, tačiau po kelių dienų apsipratau. Bet buvo + ir -:

- Truputi SKYPE nepatiko, kadangi negalima edintinti savo parašytos žinutės ir šiaip kažkaip mažiau funkcijų.

- Taip pat per SKYPE reikia kurtis MicroSoft'o account'ą

+ Labai greitai įsijungia

+ Patogus valdymas

+ Žaidimai veikia sklandžiau

+ Gražus dizainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradžioj tai buvo kažkaip pradžioj keistai valdėsi, tačiau po kelių dienų apsipratau. Bet buvo + ir -:

- Truputi SKYPE nepatiko, kadangi negalima edintinti savo parašytos žinutės ir šiaip kažkaip mažiau funkcijų.

- Taip pat per SKYPE reikia kurtis MicroSoft'o account'ą

+ Labai greitai įsijungia

+ Patogus valdymas

+ Žaidimai veikia sklandžiau

+ Gražus dizainas

Dėl skype pritariu, bet aš parsisiuntes desktop skype (kuris yra ant visų kitų operacinių sistemų) o ne iš w8 parduotuvėlės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...