Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paskaityk Prieš kurdamas arba DUK


n3gative

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va.

Pasitarem su adminu ir jis man sukure sita skilti - zaidimu kurimas.

Pradziai nusprendziau , kad absiribosime tik Blenderiu , kadangi jis nereikalauja arba reikalauja minimaliu programavimo ziniu bei , yra daug pranasesnis uz bet kuria 3d Game maker tipo programa(mano nuomone).

K:Kas yra Blender?

A:Blender - tai galinga multiplatformine , atviro kodo , trimacio modeliavimo (3d) programa. Vien is jos funkcijo is BGE(Blender Game Engine) , mes ja ir naudosimes.

K:Kodel Blenderis?

A:Kadangi jis nereikalauja arba reikalauja tik minimaliu programavimo ziniu bei , yra daug pranasesnis uz bet kuri Game maker tipo programa + jis susidoroja ir su 3d modeliavimu , kas leidzia spjauti i visokius eksporterius.

K:Ar zaidimu kurimas sunkus?

A: Zaidimu kurimas - tai sudetingas procesas. Aisku sunkumas priklauso nuo to , koki zaidima tu nori kurti. Negalvok , kad per savaite sukursi gtaIV lygio zaidima :D . Na jau ne. Pradek nuo lengvu zaidimu.

K:Ar man reiks programuoti?

A:Na i si klausima sunku vienareiksmiskai atsakyti . jeigu noresi sukurti pilnai veikianti ir funkcionalu zaidima(ginklu sistemos ir t.t.) tai praverstu ismokti Python programavimo kalba, taciau kolkas to mum nereiks , nors protarpiais ir susitiksim su Python kalbos scriptais.

Tema bus nuolat papildoma pagal pageidavimus ir klausimus. Jeigu kazko nesuprantat rasykit man PM (AŽ) ir as pasistengsiu padeti :D

Pradziai tiek

-- 19 Rgp 2010, 13:55 --

Admine , gal galetum ka nors padaryt kad sita tema visada zaidimu kurimo subforumo virsuj butu? Nu kad zmonem nereiktu ieskot :D ?

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
K:Ar zaidimu kurimas sunkus?

A: Zaidimu kurimas - tai sudetingas procesas. Aisku sunkumas priklauso nuo to , koki zaidima tu nori kurti. Negalvok , kad per savaite sukursi gtaIV lygio zaidima

Čia visiškai nusišnekėta :)

Sakai?

Nemanau.

Cia parasiau tiesmukiskai, nes teko matyt kai zmogus sako : "O va pradejau mokytis zaidimu kurima, tai db padarysiu MMORPg geresni uz wowa , su graziom elfem ir 3000 monstru rusiu. Arba : "Sukursiu geima su cod:mw2 lygio grafika ""

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kodėl apsiriboti būtent "Blenderiu", manau pradėti reikėtų nuo 2D žaidimų.

2. Sukūrus žaidimą, jį kažkaip reikia platinti (svetainės, CD ir t.t.).

3. Žaidimus kuria grupės, vieno žmogaus galimybės čia gana ribotos.

:beers:

2d ar 3d - skonio reikalas.

2. Platinti zaidima apsimoka tik tada jeigu jis isejo tikrai vykes ir galintis uzdirbti pelno.

3. Cia yra mitas- zaidimus kuria ne tik grupes. Nebloga zaidimuka gali susukti ir vienas zmogus. Taciau populiariausius komercinius ir nekomercinius zaidimus kuria grupes.

O del absiribojimo tu visiskai teisus. Kurti zaidimus tu gali su kokia nori programa. As pasirinkau Blenderi todel, kad jis neryja daugybes pc resusrsu ir turi salyginai mazus reikalavimus(aktualu man kai pas mane laptopas su integruotu intel grafiniu chipsetu). plius, Blenderis yra nemokama, atviro kodo, nuolat tobulinama (didele bendruomene kuri prisideda prie to ) . Taip pat del to , kad sukurti salyginai paprastam zaidimui su realiais fizikos desniais (trintis,jega,gravitacija) nereikia jokiu programavimo igudziu. :)

-- 23 Gru 2010, 17:05 --

Pravers jai kada nors išdrysiu tai

Kodel gi neisdrisus. Paskaityk pamoku kurios yra siame saite ir pirmyn ;) .

Jei ko nors nezinai ar nemoki visada gali man parasyti az - bandysim iveikti problema abu ;) . Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va.

Pasitarem su adminu ir jis man sukure sita skilti - zaidimu kurimas.

Pradziai nusprendziau , kad absiribosime tik Blenderiu , kadangi jis nereikalauja arba reikalauja minimaliu programavimo ziniu bei , yra daug pranasesnis uz bet kuria 3d Game maker tipo programa(mano nuomone).

K:Kas yra Blender?

A:Blender - tai galinga multiplatformine , atviro kodo , trimacio modeliavimo (3d) programa. Vien is jos funkcijo is BGE(Blender Game Engine) , mes ja ir naudosimes.

K:Kodel Blenderis?

A:Kadangi jis nereikalauja arba reikalauja tik minimaliu programavimo ziniu bei , yra daug pranasesnis uz bet kuri Game maker tipo programa + jis susidoroja ir su 3d modeliavimu , kas leidzia spjauti i visokius eksporterius.

K:Ar zaidimu kurimas sunkus?

A: Zaidimu kurimas - tai sudetingas procesas. Aisku sunkumas priklauso nuo to , koki zaidima tu nori kurti. Negalvok , kad per savaite sukursi gtaIV lygio zaidima :D . Na jau ne. Pradek nuo lengvu zaidimu.

K:Ar man reiks programuoti?

A:Na i si klausima sunku vienareiksmiskai atsakyti . jeigu noresi sukurti pilnai veikianti ir funkcionalu zaidima(ginklu sistemos ir t.t.) tai praverstu ismokti Python programavimo kalba, taciau kolkas to mum nereiks , nors protarpiais ir susitiksim su Python kalbos scriptais.

Tema bus nuolat papildoma pagal pageidavimus ir klausimus. Jeigu kazko nesuprantat rasykit man PM (AŽ) ir as pasistengsiu padeti :D

Pradziai tiek

-- 19 Rgp 2010, 13:55 --

Admine , gal galetum ka nors padaryt kad sita tema visada zaidimu kurimo subforumo virsuj butu? Nu kad zmonem nereiktu ieskot :D ?

Pravetrte :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Fūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū, python... :(

Asmeniškai rekomenduočiau C++, C# arba JAVA.

Kažkiek pasikartosiu, bet:

1. Žaidimui svarbiausia yra idėja, o idėja realizuoti galima su bet kokia programavimo kalba, su ta kurią moki, su ta kurią turi ar su ta - kuri efektyviausia.

2. Bent kiek geresnį (realų) žaidimą galima sukurti tik su grupe, galima ir virtualia, mažiausiu atveju reikėtų nors draugų, kurie vertintų ir kritikuotų.

:beers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...