Peršokti į turinį

Handof1337

RP Shopas

Recommended Posts

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Anonime1
   Sveiki! Turiu Šiokią tokią problemelę FiveM serveryje gcphone  Veikia Beveik sklandžiai Skambinti pagal tam tikrą numerį Išeina tik yra problemelė kurios nežinau kaip sutvarkyti Nežinau kaip ir kur reikia surišti Telefono Numerius su darbais: (Policijos, Taksi, Mediku, Mechanikų) Gal kas galite Padėti???
  • Parašė Molekulė
   Sveikas!
    Ieškai normalaus ir kokybiško RolePlay serverio kuriame vyksta viskas pagal tavo veiksmus? Tai šis serveris kaip tik tau, OneSync RolePlay - Serveris su lyg dieną tobulėja ir stengiasi išspausti visas sultis iš FiveM. Tai ką serveris iš savęs reiškia? Tai serveris turi aktyvią administracijos komandą tiek discord grupėje, tiek ir žaidime. Projekte pagrindinis veiksmas vyksta nusikalstame "Los Santos" mieste kuriame viskas vyksta pagal tave. Nori tapti gaujos vadu, prašom! Nori ginti miestą nuo nusikalstamumo, tai gali įsidarbinti į policijos akademiją ir kilti karjeros laiptais. Serveryje viskas padaryta kokybiškam žaidimui, tad klaidų sutikti žaidime neturėtumėte, o jeigu ir sutiksite viskas tuojau pat bus sutaisytą!
   Serveris turi 64 žaidėjų vietas bei daug "tikrų" automobilių pradedant nuo "BMW" ir baigiant "Lada Niva", tad jums jų tikrai nepritrūks. Taip pat projektui priklauso sunkesnė ekonomika, kad nebūtų taip lengva visko gauti per pirmas valandas. Mieste kupina nelegalios veiklos bei darbų ir čia dar ne viskas!
   Susidomėjai? Prisijunk prie mūsų discord grupės ir žaisk pas mus! https://discord.io/OneSync
   Lauksime jūsų žaidime,
   pagarbiai,
   OneSync Komandą.
  • Parašė ℛøℓαᾔⅾ@﹩
   ORP.LT discordas: http://dc.orp.lt
   Forumas: http://forumas.orp.lt/
    
   Labas vakaras, šiandien rašau norėdamas pranešti apie naują RAGEMP serverį pavadinimu Orange RolePlay. Kai kurie jau žinosit mane iš kito RAGEMP projekto, 6Sidesl.lt, taip aš ten buvau vienas iš įkūrėjau, bet dėl tam tikrų priežasčių kurių čia nevardinsiu nusprendžiau pasitraukti iš 6Sides komandos, taip pat sumanimi perėjo beveik visi komandos nariai, po kelių minučių nuo pranešimo buvo išjungtas ir 6Sides puslapis, kadangi viskas ir laikėsi ten tik ant mųsų (tų kurie išėjo  ). Kas nori sužinoti daugiau informacijos kodėl priemiau tokį sprendimą, paskaitykit čia:
   http://forumas.orp.lt/index.php?/topic/14-orp-pradžia/
   Serveris bus ir toliau kuriamas nuo ten kur palikau 6Sides.LT, kadangi prie serverio kodo dirbau tik aš ir daugiau niekas jo neturi  Taigi startas nebus už kalnų, bet šiek tiek užtruks... Kadangi noriu perrašyti visą user interface, viskas buvo daryta kito 6Sides įkurėjo, kuris nepasižymi labai gerais sugebėjimais programavime. Kai reikia padaryti kažką mažesnio, jokių problemų, bet didesni dalykai ir turi aiškinti viską pats... 
   Kaip ir minėjau, serveris bus daromas nuo 6Sides.LT tai daugiau informacijos apie sistemas rasite čia: (Gana sena tema, bet deja nepasidariau update log kopijos , yra nemažai sistemų kurių čia nėra... Per ateinančias kelias dienas padirbėsiu prie naujo aprašymo ). Taip pat, DC bei forumas viršuje
    
    
  • Parašė crayonJersey
   Parduodu visiskai nauja labai aukstos kokybes League of Legends SK telecom T1 Svarka L dydis melynos spalvos 35eur. pm me del info.

 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×