Peršokti į turinį

[redstone] Fotoaparatas


ekgame

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Būtų įdomu sužinoti ar tu čia pats statiai, nes palyginus su kitais, anksčiau tavo pateiktais "redstone" statiniais, šis yra daug didesnis, sudėtingesnis, taigi, kažkaip nesitiki jog čia tavo darbas...

Jau ne kartą sakiau ir dar kartą galiu pasakyt: Šitas prietaisas nėra sudėtingas, jis tiesiog didelis (didžiąją dalį darbo atliko WorldEdit). Jei nori pamatyti tikrai sudėtingą mechanizmą - tau reiktų pažiūrėti mano kitą video. Aš jau gana ilgai žaidžiu su redstone, ilgą laiką domėjausi redstone kompiuterija, todėl net ir statydamas didelius mechanizmus aš tiesiog žinau kaip viskas turėtų veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau ne kartą sakiau ir dar kartą galiu pasakyt: Šitas prietaisas nėra sudėtingas, jis tiesiog didelis (didžiąją dalį darbo atliko WorldEdit). Jei nori pamatyti tikrai sudėtingą mechanizmą - tau reiktų pažiūrėti mano kitą video. Aš jau gana ilgai žaidžiu su redstone, ilgą laiką domėjausi redstone kompiuterija, todėl net ir statydamas didelius mechanizmus aš tiesiog žinau kaip viskas turėtų veikti.

Na aišku, tiesiog man vis dar atrodo jog tokį didelį mechanizmą itin sunku pagamint, ko gero dėl to jog neesu su tuo susidūręs, na dėl to sunkiai ir įsitikinu, jog apskritai kažką tokio galima padaryt :D... Na šaunu, neįtikėtinas darbas... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oba :o

Nakti man rodos visi pakiltu, ar ne? :D

Aš kiek suprantu čia pro piston (Aktvuotą?) praeina šviesa, tiesiog ją praleidžia, jei yra virš jo blockas tada praeina pro inverterį, kad jis nuneštu energiją, jei nėra tiesiog nenunešą energijos arba tiesiog per stipri ta energija, kad neštu toliau (Čia jau kažkas su comparator, nelabai jį suprantu :D), o tada tiesiog magišku būdu daeina iki tos vietos ir aktivuoja piston, kad jis tą block pastumtu, bet gaila, kad veidrodiniu būdu :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...