Peršokti į turinį

ekgame

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  68
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

116 Kartais pasakantis ką gero

2 sekėjų

Apie ekgame

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Paskutiniai lankytojai

586 profilio peržiūros
 1. ekgame

  bėda su portais

  Arba neturi routerio, arba jis sukuria kitokį vidinį IP.
 2. ekgame

  Pagaliau. Craftbukkit 1.7.2 FULL (nebugintas)

  Ta versija iš tikrųjų 1.6.4, tik su šiek tiek pakeistu protokolu. Pliusai: Serveris gan stabilus (Galima ginčytis, žinoma) Visos Spigot'o funkcijos (BungieeCord, Anti-Xray, Anti-proxy, Netty, auto-restart, ir t.t.) Spigot'o optimizavimas. Dideli serveriai gali sau leisti palaikyti 1.6.x ir 1.7.2 versijas ir kai kuriuos snapshot'us (Girdėjau, kad ta modifikacija mokama) Minusai: Negalima naudoti naujų blokų (išskyrus naujus plank'us ir slab'us) Neveikia 1.7 versijos naujovės reikalaujančios naujų serverio funkcijų (statistikos, archievment'ai, jau minėti nauji blokai ir t.t., bet vei
 3. ekgame

  mano minecraft variklis su duslintuvu :D

  Ką turėtu daryti šitas daiktas?
 4. ekgame

  [redstone] Veikiantis televizorius!

  Esu įkėlęs video, kai jis buvo padarytas ( ) ir nemažai parašiau apie tai čia: http://www.supergames.lt/topic/141321-redstone-veikiantis-televizorius/#entry979091Taip, buvo verta.
 5. ekgame

  Sveikučiai

  Manau jis bando komunikuoti. Kas nori pabandyti išverst?
 6. ekgame

  [redstone] Veikiantis televizorius!

  Keista, kad užsiminei apie programavimą, nes kaip tik šis daiktas ir buvo pastatytas. Gaila, kad prieš statant aparatą, kuris groja Linkin Park'o "Numb" ( ), nebuvo jokio .schematics failų API, kuris būtų paspartinęs visą darbą, todėl jį teko pasirašyti pačiam (gerai, kad yra JNBT, kuris leidžia lengvai parašyti failus NBT formatu, kurį naudoja .schematics failai).Kadangi tą API jau esu parašęs nuo praeito projekto, šiam man užteko jį šiek tiek pakoreguoti (pagrinde teko parašyti class'ę kuri skaitytu .schematics failą, kuriame buvo visi tos animacijos kadrai, nes iki tol galima buvo tik
 7. Naujas Minecraft snapshot'as (13w36) leidžia komandų pagalba pastatyti blokus. Juo naudodamasis sugalvojau naują būdą groti muzika note blokais.
 8. ekgame

  Mano Didysis Grazusis Namas...

  Kodėl Tu Taip Rašai?
 9. ekgame

  [redstone] Vienetainis skaičiuotuvas

  Stačiau ne vieną dieną, bet išviso ~4 valandos.
 10. Pernelyg komplikuotas prietaisas savo paskirčiai, bet sugalvojęs lengvesnį būdą nusprendžiau,kad vis dėlto reiktų užbaigti šitą. Šio prietaiso tikslas yra iš eilės sudėlioti bitus.
 11. ekgame

  Mc launcheris 1.00

  Su oficialiu launcher'iu galima žaisti Minecraft kai jis vis dar buvo vadinamas RubyDung.
 12. ekgame

  [redstone] Fotoaparatas

  Jau ne kartą sakiau ir dar kartą galiu pasakyt: Šitas prietaisas nėra sudėtingas, jis tiesiog didelis (didžiąją dalį darbo atliko WorldEdit). Jei nori pamatyti tikrai sudėtingą mechanizmą - tau reiktų pažiūrėti mano kitą video. Aš jau gana ilgai žaidžiu su redstone, ilgą laiką domėjausi redstone kompiuterija, todėl net ir statydamas didelius mechanizmus aš tiesiog žinau kaip viskas turėtų veikti.
 13. ekgame

  [redstone] Vaizdų atpažinimas

  ~3 dienas.
×
×
 • Sukurti naują...