Edvisx

Kas tai

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu klausima visu pirm─ů Buvau tokiam samp projekte eilinis dar ne┼żinojau ir webe dav─Ś moda kad temas susitvarky─Źiau sau su drk ir pn┼í ir pamir┼ío nuiimti mod po kiek laiko kai visi prad─Śjo leavinti i┼ítryniau visas webo t─Śmas ir sak─Ś prane┼í─Ś cert sistemai ar kas ten tokia ar vert─ů bijoti :/ kas tas cert ?

Redaguota , nario Edvisx
  • Teigiamai 3

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

U┼ż tem┼│ i┼ítrinim─ů prane┼í─Ś cert.lt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jei ir prane┼í─Ś patys cert.lt ─Źj ┼żveng─Ś i┼í ju... Nieko tau nereik bijot nemanau ,kad kas uz temu i┼ítrinima baudas ra┼íytu :D... Juokdariai.

Tiesa sakant vaikist─Śja buvau toks blogas galima sakyti nes labai jau linksminaus su draugais tai keliavau net i policija ir pasira┼íiau kad nieko blogo nebedarysiu tai i┼ítikruju mane tai labai i┼żgazdino

• Teigiamai 1

Tiesa sakant vaikist─Śja buvau toks blogas galima sakyti nes labai jau linksminaus su draugais tai keliavau net i policija ir pasira┼íiau kad nieko blogo nebedarysiu tai i┼ítikruju mane tai labai i┼żgazdino

Cert.lt u┼żsiima DDoS ,o ne ka┼żkoki┼│ temu trinimu :DDD

U┼ż tem┼│ i┼ítrynim─ů ─» cert.lt :DDDDDDDDDDD Juokingi tie snargliai :D ┼Żmogau, n─Śra ─Źia tau ko bijot :)

99proc, jog tas snarglys, net pats ne┼żino, kas tas cert :D i┼ígirdo ka┼żkur, ir dabar gazdina visus :D

Redaguota , nario #Andrius

┼átai ┼żinutes i┼í skypes Na viskas parasytas pareiskimas, tada tariuosi su draugo tevu kuris policininkas, ir parasytas tavo ip i cert.lt. uz svetaines ir projekto darbo sustabdima ir chuliganizma, Dabar ikliuvai. As asmeniskai atvaziuosiu suzinojas is policininko kur giveni

jau parasyta

• Teigiamai 1

Cert.lt tai kaip ir internetin─Ś policija, bet ta ''policija'' tik pavadinimas, ┼íiaip jie nieko nei daro nei k─ů... Jau kiek kart┼│ buvo ─»keltos nuotraukos, net kai ir ka┼żkas rimto ─»vyksta, cert'ams nei ne─»domu...

─îia tas pats, lyg paduo─Źiau savo kaimyn─ů ─» policij─ů u┼ż tai, kad jis mano obelies ┼íakas nupjov─Ś. Manau supratai, k─ů nor─Śjau tau pasakyt... :)

Cert.lt tai kaip ir internetin─Ś policija, bet ta ''policija'' tik pavadinimas, ┼íiaip jie nieko nei daro nei k─ů... Jau kiek kart┼│ buvo ─»keltos nuotraukos, net kai ir ka┼żkas rimto ─»vyksta, cert'ams nei ne─»domu...

─îia tas pats, lyg paduo─Źiau savo kaimyn─ů ─» policij─ů u┼ż tai, kad jis mano obelies ┼íakas nupjov─Ś. Manau supratai, k─ů nor─Śjau tau pasakyt... :)

O u┼ż ┼íak┼│ pjaustym─ů i┼íkart advokatas ir ─» teism─ů.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele