Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kas tai


Edvisx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu klausima visu pirmą Buvau tokiam samp projekte eilinis dar nežinojau ir webe davė moda kad temas susitvarkyčiau sau su drk ir pnš ir pamiršo nuiimti mod po kiek laiko kai visi pradėjo leavinti ištryniau visas webo tėmas ir sakė pranešė cert sistemai ar kas ten tokia ar vertą bijoti :/ kas tas cert ?

Redaguota , nario Edvisx
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Štai žinutes iš skypes Na viskas parasytas pareiskimas, tada tariuosi su draugo tevu kuris policininkas, ir parasytas tavo ip i cert.lt. uz svetaines ir projekto darbo sustabdima ir chuliganizma, Dabar ikliuvai. As asmeniskai atvaziuosiu suzinojas is policininko kur giveni

jau parasyta

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cert.lt tai kaip ir internetinė policija, bet ta ''policija'' tik pavadinimas, šiaip jie nieko nei daro nei ką... Jau kiek kartų buvo įkeltos nuotraukos, net kai ir kažkas rimto įvyksta, cert'ams nei neįdomu...

Čia tas pats, lyg paduočiau savo kaimyną į policiją už tai, kad jis mano obelies šakas nupjovė. Manau supratai, ką norėjau tau pasakyt... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cert.lt tai kaip ir internetinė policija, bet ta ''policija'' tik pavadinimas, šiaip jie nieko nei daro nei ką... Jau kiek kartų buvo įkeltos nuotraukos, net kai ir kažkas rimto įvyksta, cert'ams nei neįdomu...

Čia tas pats, lyg paduočiau savo kaimyną į policiją už tai, kad jis mano obelies šakas nupjovė. Manau supratai, ką norėjau tau pasakyt... :)

O už šakų pjaustymą iškart advokatas ir į teismą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...