Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


mantas.dev

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jis daro tai privaciai, ir as zinau viska :) gi jis dabar nupiese dizaina tau ... ir sakiai sendien vakare gaus jis 30lt, ne mano problemos ka jis daro privaciai :), as taip pat galiu daryt privaciai ka noriu

Taip taip ? Jis sake bent man kad iš taves išėjo ir panašiai , sakė kad tu jam pinigu nemoki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ane sakai aš apgavikas ? Tai kodėl aš nepadlinau jusu speedometro , kaip sancio atsiunte ir jam padėjau ji suscriptinti ? *Myliu SuperGames.lt* aš taip nedarau gyvenime . jai aš pasikeičiau ir panašiai

Na maladec ,kad neplatinai ,bet jug nėra sunku įdėti įrodymus ...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vienu zodziu, neivienas is musu negalim irodyt kad gavom ar jis issiunte pinigus, ir nieko nepadarysi paliekam tai ir viskas... visi daro klaidu

Ir prasau jaigu kazka aiskinaties rasykit i privata :)

Redaguota , nario 24studio.lt - Admin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienu zodziu, neivienas is musu negalim irodyt kad gavom ar jis issiunte pinigus, ir nieko nepadarysi paliekam tai ir viskas... visi daro klaidu

Ir prasau jaigu kazka aiskinaties rasykit i privata :)

Jūs irgi galit įrodyt ... Parodykit tos savaitės išklotinę ir bus parašyta.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24studio.lt patarimas - nesikiškit į tokius pokalbius su nevykėliais - jau nieko gero nebus, tiktai atsikalbinės, bet kaltės nepripažins, reik gyventi toliau. :)

DexinoZ patarimas - nesidaryk sau gėdos, buvai apgailėtinai prigautas ir tau daugiau rodytis neverta, apgaudinėji žmones ir tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...