Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


mantas.dev

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi lankytojai!

Sioje temoje kelsime savo visus padarytus GFX darbus su trumpais aprasymais!

Dexinoz.lt

Piesimas + HTML kodavimas

850fc29038688e8d5d3ca45f35120150407.png

Better-life.lt

Piesimas + Kodavimas-HTML

745af1b6c4e07e46f1a5e7e06f3854ae713.png

24studio.lt

Piesimas + Kodavimas-HTML

PARDUODAMAS

3a34516d42e1a287fd764607883502d9218.png

24studio.lt

Piesimas

f4cc626d517d321ddeea97ff147a5616778.png

24studio.lt (Naujausias)

Piesimas + HTML

57448089de95eb62cdbdff7e54998a6b391.png

Redaguota , nario 24studio.lt - Admin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DexinoZ nera patikimas zmogus, sukodavome jam du dizainus, aisku tai ir musu kvailumas ir pasitikejimas zmonem, davem dizainus bet sakydavo tai vakare tai gryzo pinigai ir t.t ir taip ir negavom uz dizainus pinigu :)

Taip ir maniau. Sakiau kad ten ne jis kodavo :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GERI DARBAI! gal nori dirbt pas mane? www.robiworks.lt dizainus imonems parduodam po ~150lt

As nesu dizainu piesejas:) Bet 24studio.lt priklauso man uztai dedu musu darbus cia, o mano partneris piese jo nick HitsuGaya' jai ka pasakysiu jam kad yra pasiulimas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Opa koks melagis atsirado , pas tave net HitsuGay nebedirba , kad ji apgaudinėjai , kad jam pinigu nemokėjai ahh fail.

Temoje rašo kad tu pinigų nesumokėjai

DexinoZ nera patikimas zmogus, sukodavome jam du dizainus, aisku tai ir musu kvailumas ir pasitikejimas zmonem, davem dizainus bet sakydavo tai vakare tai gryzo pinigai ir t.t ir taip ir negavom uz dizainus pinigu :)

Redaguota , nario Svečias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temoje rašo kad tu pinigų nesumokėjai

Ne ne sumokėjau , kažkaip HitsuGay sakė , kad pinigu negauna , ir HitsuGay senai pas mane dirba Dexinoz.lt , beto pinigai buvo gauti , o kad pisa prota , negavo , pats buvau banke , ir klausiau ar i serveroffer.lt gauti pinigai , jie dar paskambino patys i serveroffer.lt ir viskas buvo išaiškinta tai ka tu man pisi prota dabatr ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne ne sumokėjau , kažkaip HitsuGay sakė , kad pinigu negauna , ir HitsuGay senai pas mane dirba Dexinoz.lt , beto pinigai buvo gauti , o kad pisa prota , negavo , pats buvau banke , ir klausiau ar i serveroffer.lt gauti pinigai , jie dar paskambino patys i serveroffer.lt ir viskas buvo išaiškinta tai ka tu man pisi prota dabatr ?

O tu man pisai protą kad tu kodavai :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...