Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ MTA ] Grįžtu į Mapp pasaulį ;o Pirmas darbas po ilgos pertraukos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4705 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Na štai,padariau kelis RP,dalykėlius.

Perėja nuo SF stoties iki degalinės ( Virš kelio )

Ir prie VM,padaryta " Kavinukė " Bet jos manau nei skriptinsiu nei ką. šiaip

:lol:

Na tai va Foto -

Na tikrai. Daug foto

:lol: , rytoi padarysiu Video. ir bus viskas aiškiau.

Patiko - +rep ( arba paspauskit :

Pakvietimą )

Nepatiko ? - Rašykit, - rep nereikia mėtyti -rep kadangi darbas po ilgos pertraukos

P.s Rate */10

:lol:

Redaguota , nario Noe-D

Skype - noed98


 


 

Nelabai ant kelio neina pravaziot normaliai ar suktis, pesciuju takas uztvertas, kavine virs sankryzos nelabai man, stoti lempas galejai suapvalint ir kazko dadet kad tvoros nebutu issikisusios, 5.

Eina viskas. bandžiau ir su LineRunner ( Fūra ) :lol: . Tai va :)

Nu gal,bet kažkaip įdomiai pagalvojau atrodytų :D

Pasistumėk dar bičiuli.

- Jau tokių sankryžų kaip pastebėjau niekas nedaro, net gi ir aš pats, perėjimai jei būna, tai tikrai be tokių sienų. Suprantama ilgoka pertrauka, per tą laiką daug kas pasikeist spėjo :)

- Šeši!

Kaip suprast niekas nedaro?

O kaip gali perejimai bet sienų būti. su sienom yra žymiai gražiau,o be sienų "Tuščias tiltas" Gautusi. nu bet dėkui. žinosiu.

Skype - noed98


 


 

Eina viskas. bandžiau ir su LineRunner ( Fūra ) :lol: . Tai va :)

Nu gal,bet kažkaip įdomiai pagalvojau atrodytų :D

Kaip suprast niekas nedaro?

O kaip gali perejimai bet sienų būti. su sienom yra žymiai gražiau,o be sienų "Tuščias tiltas" Gautusi. nu bet dėkui. žinosiu.

Kur tu matei perėjimus/tiltus su tokiom sienom? Būna tvorelė ar kažkas tokio. Supraščiau, jei dar stogas būtų, tai ir tie langai praverstų..

Nekaip atrodo :| galiu duoti tik 4/10 nes:

1. perėjimai būna sus stogais bent kiek esu mates :/ plius toks nepėjiams negražus :| -1balas

2. Nafik ta tvorelė skersai šaligatvi kaip žmonėm eiti per šaligatvi? -1 balas

3.galėjai suapvalint tvoreliu išsidėstimus bei ta salike prie geležinkelio tvoreles ir lemputes :| -1 balas

4. kavinės vieta parinkta blogai bei be stogo :| kavinė be stogo... nu žinai čia jau darželinukas žino kad pastatai būna su stogais :DD -2balai

5. blogai idėtas stiklas išlindes iš pastato bei lango http://www.part.lt/img/1b64b01e125bcd9b5ac1e42a0d006576307.bmp -1 taško

6. http://www.part.lt/img/827caacdd8b1dd1aa5a02ee7e56e717c114.bmp paaiškink kam reikalingas tas sakičius 90 bei tos tvorelės 2 viduryje jo?

Daugiau kaip ir nieko nemačiau Sekmės prisimenant senus įgūdžius :)

Nekaip atrodo :| galiu duoti tik 4/10 nes:

1. perėjimai būna sus stogais bent kiek esu mates :/ plius toks nepėjiams negražus :| -1balas

2. Nafik ta tvorelė skersai šaligatvi kaip žmonėm eiti per šaligatvi? -1 balas

3.galėjai suapvalint tvoreliu išsidėstimus bei ta salike prie geležinkelio tvoreles ir lemputes :| -1 balas

4. kavinės vieta parinkta blogai bei be stogo :| kavinė be stogo... nu žinai čia jau darželinukas žino kad pastatai būna su stogais :DD -2balai

5. blogai idėtas stiklas išlindes iš pastato bei lango http://www.part.lt/i...0d006576307.bmp -1 taško

6. http://www.part.lt/i...e56e717c114.bmp paaiškink kam reikalingas tas sakičius 90 bei tos tvorelės 2 viduryje jo?

Daugiau kaip ir nieko nemačiau Sekmės prisimenant senus įgūdžius :)

Pritariu 100%. Švelniai teriant - gryna pieva...
prieš 15 valandas(-ų), perestukinas maskatuoklis parašė:

koks skirtumas motyvuotas ar ne, paprasiau padaryt o uz tai repais atsiskaitysiu, kas gales tas pades. Neieskau motyvatoriu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4705 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...