Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

NFS Undercover


pukysxxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Augantis gandų ir spėlionių skaičius internete, vis sunkiau išskirti tiesą apie naująją dalį. Štai naujas interviu, su pora įdomių detalių, kur nebuvo niekur dar paskelbta

Naujame interviu su John Doyle iš EA Black Box (Vancouver). Buvo užsiminima apie naują NFS dalį. Interviu Doyle pažymėjo, kad jie žada palikti tiuningą kaip senose NFS dalyse. Iš Underground 2 jie žada palikti beveik visas detales ir pridėti Carbon Autosculpt

Kas laukiama žaidime:

1 - Žaidime bus didžiulis miestas, su daugybe susikirtimu ir greitkeliais. Rezultate, lenktynėse reikės ne vien tik savo driving skill'ų pasitikėti, bet ir kelią kuri išsirinksi

2 - Žaidime bus stiprus tiuningas tiek iš išorės tiek viduje

3 - Žaidime bus daugiau nei 150 licencijuotų automobilių

4 - Bus pridėti 3 nauji režimai

5 - Žaidime bus tikroviškos oro sąlygos (lietus, sniegas, rūkas)

6 - Online gaming, bus toks pat kaip ir Underground'e, taip pat buvo pasakyta, kad bus galimybė lošti LAN režime

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=6UWIO3-Udcg[/youtubecom]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

O man gal visai ir patiko nauja NFS dalis. Grafika visai nieko ir kompiuterio resursu daug nereikalaujai tai galejau ir ant geresnes grafikos pavazinet. Garso gal ir nepastebejau taciau tikrai neerzino. valdymo trukumu nera, nes dazniausiai as nusistatau savus. Vienintelis Undercover trukumas yra trumpas siuzetas, nes as ji perejau per 4 dienas. Taciau nusivilimo nejauciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man gal visai ir patiko nauja NFS dalis. Grafika visai nieko ir kompiuterio resursu daug nereikalaujai tai galejau ir ant geresnes grafikos pavazinet. Garso gal ir nepastebejau taciau tikrai neerzino. valdymo trukumu nera, nes dazniausiai as nusistatau savus. Vienintelis Undercover trukumas yra trumpas siuzetas, nes as ji perejau per 4 dienas. Taciau nusivilimo nejauciu.

As per 2d perejau, losiau ant max. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zaidimas kokia 10h. :P Siaip Story moda perejau visa, dar kokia 5 lenktynes pasilikau, nes nlbj patiko cia nuo mentu begiot... :P

Tu gal juokauji :shok: . As visada ieskodavau tik lenktyniu kur nuo mentu butu begt. Matosi, kad musu skoniai nevienodi.

Joa. ;) Mane labiau trauke Story linijos, o nuo mentu begiojimas labai monatoniskas. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Nuobodokas zaidimas,isigyjau gal pries 3menesius,ir neprisimenu kada paskutini kart buvau ji ijunges. Minusai: Visada diena arba kazkas panasaus i vakara, viskas kaip ir kartojasi,labai jau monotoniskas jis man pasirode. Miestas irgi kazkoks paniures,kalnai tie viska gadina.. negrazus.

Pliusai: Nebloga grafika.

Vertinciau zaidima 5/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...