Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia GFX darbų YT. Geriausiai atlikusiems galiu atsilyginti sms žinute ar papildymu.


-Qavka

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi reikia kruopštaus darbo todėl naujokai ir visiškai žali gali nebandyti. Reikia YouTube viršelio. dydis būtų 2560x1440, spalvos gražios, tematika: žaidimai, daugiausia veiksmo kaip FarCry 3, Dead Island ir panašūs, kanalo pavadinimas yra interFect tad būtų gerai kažkur įdėti pilną pavadinimą arba jūsų pačių kurtą logotipą. Taip pat reikia avataro 250x250 dydžio turi būti kažkas susiję su viršeliu, viso užrašo interFect nereikia, užtenka tik kelių raidžių, kurių spręskit patys aš nežinau. Laukiu darbų, parodot foto čia arba pm, aš jums duodu litus, jūs man .psd. Jeigu planuojate daryti darbą geriausia būtų parašyti ką nors čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai ai ai.. Pamiršau viska apie fotošopą, sunku po pertraukos, na bet mano darbai.

Avataras

e0805f5c1939deebd664c7d6e27d16ee312.jpg

Fonas(coveris)

2c27b6f535aac9f25e134fdf6beed39115.jpg

Nu va tavo viršelis man visai ištikrųjų patiko, tik idomu ką ten už teksto uždėjai, nes ta rausva keistai žiūrisi bent jau man. Avataras nelabai patiko, tad jeigu nori kažką gauti teks padaryti iš naujo, galėtum įdėti tą kaukuolę viršely ir i mažąją ir F didžiąją. Manau jeigu darbas LABAI patiks duosiu 10 Lt jūsų norimu būdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...