Peršokti į turinį

Jangan Castle


sileik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ''Jangan Castle'' turbūt pamanysite tai dar vienas nuobodus darbas ir t.t, bet ne tai kogero geriausias mano statinys koki esu pastatęs :? . truputi apie pacia pilį žinoma kaip ir visose pilyse taip ir šioje yra daugybė tuneliu, rusių, slaptų kambariu, ispudingu vietu, meniu ir kitu gražiu dalyku, aišku negaliu visu nuopelnu skirti sau :D kaip visada man padėjo šita gražų kūrinį pastatyti ProGreen, taigi tiek apie pili daugiau pamatysite nuotraukose. Kadangi visos nuotraukos netilpo teks žiureti taip :/ http://imageshack.us/g/1/10259106/

Redaguota , nario sileik
  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu kaip be tekstūrų atrodytų :kiets:

O šiaip gražu, šaunuolis :) 4/10, nes galėjai geriau.

pats buvai atėjas pas mane į serva :D ir matei kaip be tekstūrų atrodo, ir šeip suprantu kodel 4/10 nes beveik nieko ten nedariau tik įregiau rusių, tuneliu dafiga ir vidu :D dar su we pažaidžiau ir atrodo gražu jau, Manau kita kart pasistengsiu geriau ir manau bent 8/10 bus iš taves :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejojiu ar jo pačio statyta gal insikelė mapa ir fsio

Kodėl kiekvienas tūpas nevykėlis pamatęs kažką, ko jam pačiam per visa savo nevykėliška gyvenimą nepavyks padaryti, būtinai turi šmeižt, jog tai statyta ne mūsų? Jei jau toks įsitikinęs, tai pasistenk tai įrodyt, o jei ne - tai susikišk savo šmeižtą subinėn...

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl kiekvienas tūpas nevykėlis pamatęs kažką, ko jam pačiam per visa savo nevykėliška gyvenimą nepavyks padaryti, būtinai turi šmeižt, jog tai statyta ne mūsų? Jei jau toks įsitikinęs, tai pasistenk tai įrodyt, o jei ne - tai susikišk savo šmeižtą subinėn...

Jaučiu dėl tos pačios priežasties, dėl kurios galėdamas pastatyti sileik peikė mano kol neįsitikino. Tiesiog žmonės dar sunkiai patiki, kad lietuviai irgi gali užsiimti tokiais statiniais...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jaučiu dėl tos pačios priežasties, dėl kurios galėdamas pastatyti sileik peikė mano kol neįsitikino. Tiesiog žmonės dar sunkiai patiki, kad lietuviai irgi gali užsiimti tokiais statiniais...

Na taip, tas durnumas, kuris užplūsta kai pamatai kažką geresnio, nei pats gali padaryti, veda mus, lietuvius tik tai žemyn... Tai ko gero pagrindinė mūsų silpnybė, dėl kurios mes, kaip Minecraft bendruomenė, esame beveik neįsitvirtinę pasaulyje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, tas durnumas, kuris užplūsta kai pamatai kažką geresnio, nei pats gali padaryti, veda mus, lietuvius tik tai žemyn... Tai ko gero pagrindinė mūsų silpnybė, dėl kurios mes, kaip Minecraft bendruomenė, esame beveik neįsitvirtinę pasaulyje...

Bet tokie kaip tu, sileik, GALBŪT, aš galime įtvirtinti ir Lietuvą, jei tik pasistengtume.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...