Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA-MP forumo netvarka. Pasiūlymas ir diskusija


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, aš "gyvenu" sa-mp subforume. Ir norėčiau pasidalinti tuo kas ten vyksta... Nors skaičiau naujienas jog "išvalytas" forumas, ten to nė ženklo.

Kaip matau, taisyklės jau senos, bet jų vis dar reikia laikytis(aš taip manau).

- Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Pamokų skiltyje tiesiog juokinga, vos sukūrus pamoką atsirandą "dėkui gera pamoka". Aš kalbu apie minutės skirtumą kai temą perskaityt užtrunka tikrai ilgiau. Problema, kaip ir minėjau, dažniausiai pasireiškia "Pamokos" skiltyje.
Kuriant temas rašyti aiškius temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokit jokių "help, padėkite, šitas geras" ir panašiai). Taip pat prieš kuriant naują temą paieškokit per paiešką ar jau nėra tokios temos.

Apie paieška girdėjęs tik vienas kitas narys(kalbama apie SA-MP sub-forumo narios). O kitoks temos pavadinimas tiesiog neįprastas. Pažiūrėkit patys. Šiandien daugiau temų keliančių kitą pažeidimą ir problemą...Bet paėję šiektiek žemiau tikrai rasite. Pirmam puslapyje suskaičiavau 12 netinkamų pavadinimų.

- Norint pakelti temą į sąrašo viršų, prašome naudotis mygtuku "Pakelti temą". Žodžiai kaip "BUMP,UP" yra draudžiami.
Šiek tiek retesnė problema, bet dažniausiai prikelinėjama su "UP" arba "NEGI NIEKAS NEPADĖSIT PLYZ?"

Ir tai daroma dažnai, ne kas valandą kurią leidžia "Pakelti temą" mygtukas

Dar viena nemaža problema tai temos ne vietoje. T.y. paslaugos pagalbos skiltyje...Pagalbos prašymas pamokų skiltyje ir t.t.

O štai didžiausia problema: reputacijos prašymas/siūlymas. Pirmajame pagalbos sub-forumo puslapyje 6 temų pavadinimai susiję su "rep". Žmonės maldauja jo...verkia kai gauna "-rep"... Siūlo paslaugas už "+rep"....Prašo pagalbos už..spėkit ką.

Kodėl rašau temą? Tiesiog noriu atkreipti dėmesį į SA-MP skiltį, būtų malonu sulaukti daugiau administracijos :)

Ačiū už dėmesį, gero vakaro!

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va, as TIK ten ir beveik visada :) Bandziau susiekti su administratorium(du kartus). Manau kaip sekėsi jums aišku

Su administratoriumi niekaip nesusisieksi galiu tau tai garantuoti.

O dėl tu pažeidimu tai nuo šiandien arba rytojaus bandysiu atsižvelgti į viska tai ka tu surašiai ir į sa-mp forumą iš savo pusės bandysiu kreipti daugiau dėmesio,nes dažniausiai tenais ir lankausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su administratoriumi niekaip nesusisieksi galiu tau tai garantuoti.

O dėl tu pažeidimu tai nuo šiandien arba rytojaus bandysiu atsižvelgti į viska tai ka tu surašiai ir į sa-mp forumą iš savo pusės bandysiu kreipti daugiau dėmesio,nes dažniausiai tenais ir lankausi.

Po tų dviejų kartų nustojau ir bandyti.

Mano žiniomis tu esi vienintelis moderatorius, kadangi tik tave ir esu matęs sa-mp forume... Dėkingas už tai kad atkreipei dėmesį.

Beto manyčiau kad laikas atnaujinti taisykles :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Po tų dviejų kartų nustojau ir bandyti.

Mano žiniomis tu esi vienintelis moderatorius, kadangi tik tave ir esu matęs sa-mp forume... Dėkingas už tai kad atkreipei dėmesį.

Beto manyčiau kad laikas atnaujinti taisykles :)

Erk` dar irgi prižiūri biškį.. Šiaip manau pusė iš moderatorių nieko nedaro, o tiesiog giriasi savo statusu, ir juo piktnaudžiauja.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su administratoriumi niekaip nesusisieksi galiu tau tai garantuoti.

O dėl tu pažeidimu tai nuo šiandien arba rytojaus bandysiu atsižvelgti į viska tai ka tu surašiai ir į sa-mp forumą iš savo pusės bandysiu kreipti daugiau dėmesio,nes dažniausiai tenais ir lankausi.

Tu tik gavęs moderatorių turėjai atsižvelgti į forumo skiltis, o ne pradėt po mėnesio. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki, aš "gyvenu" sa-mp subforume. Ir norėčiau pasidalinti tuo kas ten vyksta... Nors skaičiau naujienas jog "išvalytas" forumas, ten to nė ženklo.

Kaip matau, taisyklės jau senos, bet jų vis dar reikia laikytis(aš taip manau).

Pamokų skiltyje tiesiog juokinga, vos sukūrus pamoką atsirandą "dėkui gera pamoka". Aš kalbu apie minutės skirtumą kai temą perskaityt užtrunka tikrai ilgiau. Problema, kaip ir minėjau, dažniausiai pasireiškia "Pamokos" skiltyje.

Apie paieška girdėjęs tik vienas kitas narys(kalbama apie SA-MP sub-forumo narios). O kitoks temos pavadinimas tiesiog neįprastas. Pažiūrėkit patys. Šiandien daugiau temų keliančių kitą pažeidimą ir problemą...Bet paėję šiektiek žemiau tikrai rasite. Pirmam puslapyje suskaičiavau 12 netinkamų pavadinimų.

Šiek tiek retesnė problema, bet dažniausiai prikelinėjama su "UP" arba "NEGI NIEKAS NEPADĖSIT PLYZ?"

Ir tai daroma dažnai, ne kas valandą kurią leidžia "Pakelti temą" mygtukas

Dar viena nemaža problema tai temos ne vietoje. T.y. paslaugos pagalbos skiltyje...Pagalbos prašymas pamokų skiltyje ir t.t.

O štai didžiausia problema: reputacijos prašymas/siūlymas. Pirmajame pagalbos sub-forumo puslapyje 6 temų pavadinimai susiję su "rep". Žmonės maldauja jo...verkia kai gauna "-rep"... Siūlo paslaugas už "+rep"....Prašo pagalbos už..spėkit ką.

Kodėl rašau temą? Tiesiog noriu atkreipti dėmesį į SA-MP skiltį, būtų malonu sulaukti daugiau administracijos :)

Ačiū už dėmesį, gero vakaro!

Jeigu labai reikia kokį pranešimą ar temą trinti ar sudėlioti įspėjimus geriau rašykit man į AŽ, greičiau sureguosiu negu į raportą. Taipogi galit ir pakviesti ir susisiekti kitokiomis priemonėmis kaip skype: tadas-vilmux .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu labai reikia kokį pranešimą ar temą trinti ar sudėlioti įspėjimus geriau rašykit man į AŽ, greičiau sureguosiu negu į raportą. Taipogi galit ir pakviesti ir susisiekti kitokiomis priemonėmis kaip skype: tadas-vilmux .

Užtektų užeiti į sub-forumą ir kristų jau į akį temos kaip "help", " plyz padėkit", "reikia pagalbos man už rep"... Kaip supratau iš taisyklių kas yra draudžiama. Taip ir nesuprantu, ar galima maldaut/siūlyt rep už paslaugas ar ne :?

O dėl pasiūlymo rašyt į PM, tikrai pasinaudosiu kai prireiks :)

Dar vienas dalykas ką norėčiau ten pamatyti, tai tema (kuri visada viršuje) "Kaip prašyti pagalbos", žinoma NeedCash4Hash minėti asmenys jos neskaitytų, bet tikrai atsiranda ir tokių kuriems iš tikrųjų reikia pagalbos ir jie nežino kaip greičiau ją gauti.....

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip manau daug efektyviau GAL būtų suskirstyti moderatorius į tam tikrus forumus. Nebūtinai galima jiems ten sedėt visalaik, bet reikia visur tvarkos. :)

Čia tikrai geras dalykas būtų. Tokie kaip "mini" moderatoriai. Tik tam skirtam žaidimo forumui, nes dabar vos keli(kiek žinau) moderatoriai apskritai yra ir jiems suspėti visur tikrai neįmanoma.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...