Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paslaugos, sms mokėjimai, tvs ir kt.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, siūlau šiokas tokias paslaugas.

Ir ką aš siūlau?

Betkokio TVS įdiegimas, modų įrašymas, dizaino, kodo redagavimas ir panašiai.

Sms atsiskaitymai, na kaip būna dažniausiai dideliuose sa:mp projektuose, išsiunti sms ir automatiškai tau ateina kreditai ar dar kas. (Būtinas mysql)

Tam tikros serverio informacijos atvaizdavimas puslapyje iš mysql db. Pvz nupirktų namų serveryje: 20 ir pnš.

Mappinimas, tiek su mta, tiek su constructions, patirtis virš 2 metų su pertraukom.

Šiokia tokia pagalba su pawn, nedideli darbai, dideliais scriptais, sistemom neapsiimu.

Lyg ir viskas.

Atsiskaitymas, kontaktai.

Atsiskaityti galite, paypal, banku, papildymu. (Banku pigiausia)

Rašote į až su tiksliais norais.

Redaguota , nario •GaeCuu○
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, siūlau šiokas tokias paslaugas.

Ir ką aš siūlau?

Betkokio TVS įdiegimas, modų įrašymas, dizaino, kodo redagavimas ir panašiai.

Sms atsiskaitymai, na kaip būna dažniausiai dideliuose sa:mp projektuose, išsiunti sms ir automatiškai tau ateina kreditai ar dar kas. (Būtinas mysql)

Tam tikros serverio informacijos atvaizdavimas puslapyje iš mysql db. Pvz nupirktų namų serveryje: 20 ir pnš.

Mappinimas, tiek su mta, tiek su constructions, patirtis virš 2 metų su pertraukom.

Šiokia tokia pagalba su pawn, dideliais scriptais, sistemom neapsiimu.

Lyg ir viskas.

Atsiskaitymas, kontaktai.

Atsiskaityti galite, paypal, banku, papildymu. (Banku pigiausia)

Rašote į až su tiksliais norais.

Kiekvienas naujokas, žinantis nors biški PHP kalbos ir mysql, tai padarys. :) Ir bėto, daug pamokų padaryta kai tai padaryti.

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas naujokas, žinantis nors biški PHP kalbos ir mysql, tai padarys. :) Ir bėto, daug pamokų padaryta kai tai padaryti.

Sėkmės.

Turbūt pastebėjai kokie "fruktai" čia dažniausiai lankosi, manai jie tokius dalykus pasidarys? Dažnas net "mysql" sąvokos nesupranta. Realiai nieko nesakau, galiu sutikti su tavim, čia tokį dalyką nieko sunkaus padaryti. Bet aš tą patį tarkim apie tavo teikiamas paslaugas ar ką tu ten darai galiu pasakyt, juk pilna supportų, pamokų, visa wikipedia, apie pawn, scriptinimą, bet kažkodėl žmonės perka tas paslaugas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turbūt pastebėjai kokie "fruktai" čia dažniausiai lankosi, manai jie tokius dalykus pasidarys? Dažnas net "mysql" sąvokos nesupranta. Realiai nieko nesakau, galiu sutikti su tavim, čia tokį dalyką nieko sunkaus padaryti. Bet aš tą patį tarkim apie tavo teikiamas paslaugas ar ką tu ten darai galiu pasakyt, juk pilna supportų, pamokų, visa wikipedia, apie pawn, scriptinimą, bet kažkodėl žmonės perka tas paslaugas.

Nemanau kad su wiki jie padarys tai ką aš darau :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turbūt pastebėjai kokie "fruktai" čia dažniausiai lankosi, manai jie tokius dalykus pasidarys? Dažnas net "mysql" sąvokos nesupranta. Realiai nieko nesakau, galiu sutikti su tavim, čia tokį dalyką nieko sunkaus padaryti. Bet aš tą patį tarkim apie tavo teikiamas paslaugas ar ką tu ten darai galiu pasakyt, juk pilna supportų, pamokų, visa wikipedia, apie pawn, scriptinimą, bet kažkodėl žmonės perka tas paslaugas.

Tai savo galimus klientus "fruktais" vadini? Man patinka.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai savo galimus klientus "fruktais" vadini? Man patinka.

Džiugu, kad tau patinka. Nereikia taip sureikšmint, neturėjau galvoj būtent kažkokio tai asmens, tiesiog yra nemažai čia naujokų, daugeliui ir metukų dar nedaug, tai taip ir išsireiškiau. O tą "fruktas" kiekvienas savaip gali priimt, tai nebūtinai kažkoks įžeidimas :) Žodžiu nėra noro čia diskutuoti, kam reikės, tas pasinaudos paslaugom, į draugus niekam nesitrinu, paslaugas atlieku kaip reikia, su klientais maloniai elgiuosi, o dėl vieno mano greito posto, ir kažkokio išsireiškimo, nereikia jaudintis :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...