Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

http://www.supergame...uveikta-veikla/ - šioje temoje rašėte, kad sukūrėt STEAM skiltį, bet jos niekur nerandu. Kai kaip čia yra, jūs meluojat ar kaip? Kai užsiminiau apie šią skiltį, jūs sakėt, kad tikrai sukūrėt ją, bet kur ji?

Tema buvo kaip ir kuriama dabar yra padaryta nematomą ir išskaidytą į platformas. Tada reikėtu sukurti ir origin, steam ir kitas skiltis. Tikriausiai greitai pamatysite Žaidimai platformuose ar kažkokio kito forumo tipą. Staigmena buvo konkursas kuris vėliau buvo nukeltas.

Nejuokaukit, kad vienoje skiltyje darote steam žaidimų sub-forumus. :DD Taigi jų ten pilna. Sukuriat ir viskas. O kas norės, temos viduje parašys apie kokį STEAM žaidimą kalba.

Jis turėjo aumeny kitas žaidimų platformas, nesvarbu, kad paklausiausia STEAM, bet jei nebūtų raptor galbūt man tai nepatiktų irgi, nes kitur ir nemažai lietuvių jį taip pat naudoja. Taigi tame esmė buvo :)

Beto jūs nepykit jūs įspėjimus kuriuos gaunat patys , nes prašot. Šįkart neužmesiu, bet grynai yra bereikalingas įsireiškimas "prajuokinai". WHO GIVES A FUCK?

Jis turėjo aumeny kitas žaidimų platformas, nesvarbu, kad paklausiausia STEAM, bet jei nebūtų raptor galbūt man tai nepatiktų irgi, nes kitur ir nemažai lietuvių jį taip pat naudoja. Taigi tame esmė buvo :)

Beto jūs nepykit jūs įspėjimus kuriuos gaunat patys , nes prašot. Šįkart neužmesiu, bet grynai yra bereikalingas įsireiškimas "prajuokinai". WHO GIVES A FUCK?

Manau, jei atsakėt tai jau būtų galima būtų užrakinti temą, juk moderatoriai tai gali rašyt į užrakintas temas.. (facepalm)

logohover.png

Jis turėjo aumeny kitas žaidimų platformas, nesvarbu, kad paklausiausia STEAM, bet jei nebūtų raptor galbūt man tai nepatiktų irgi, nes kitur ir nemažai lietuvių jį taip pat naudoja. Taigi tame esmė buvo :)

Beto jūs nepykit jūs įspėjimus kuriuos gaunat patys , nes prašot. Šįkart neužmesiu, bet grynai yra bereikalingas įsireiškimas "prajuokinai". WHO GIVES A FUCK?

Diskusijų forumas, žmogus diskutuoja. Kai kiti ŽAIDIMŲ forume kuria temas apie tai, kai, tarkim, ieško merginos, tai who gives a fuck, ar ne taip? Tai tas pats ir čia: žmogus temoje apie skiltį parašė savo emocinę būseną. :)

Diskusijų forumas, žmogus diskutuoja. Kai kiti ŽAIDIMŲ forume kuria temas apie tai, kai, tarkim, ieško merginos, tai who gives a fuck, ar ne taip? Tai tas pats ir čia: žmogus temoje apie skiltį parašė savo emocinę būseną. :)

diskùsija [lot. discussio — tyrimas, nagrinėjimas], kurio nors klausimo, problemos viešas aptarimas, svarstymas susirinkime, spaudoje; ginčas.

Kur parašyta kažkas apie emocinės būsenos reiškimą?

Tai palaikei mane neprotinu? Taip turėjau suprasti. :)

Tam ir yra sukurtas forumas "apie viską" kur savo nuoskaudas, depresijas, emocines būsenas ir kitus šūdus galite pilti :)

O čia ne? Gi beveik visos skiltys dabar kaip "Apie viską"... :D

  • Teigiamai 1

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...