Peršokti į turinį

FPS Dropai žaidimuose.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei motinine pareina tai dažniausiai prie bios posto supypsi ne viena o keleta kartu įspėdama apie sugedusią dalį bet tai gali reikšti nebūtinai motinine...

Ant senų pc nebent.

Įdomus variantas , o kaip man įsitikint ar viskas tvarkoj su ja ar ne ?

Tiesiog nuvežk y kokia taisykla ir viskas, nes čia visi gali sakyti vienaip ir kitaip, o ten tiesiog pasakys kas blogai ir pakeis, tik kad reikės pamokėti, geriau mokėti viena karta, nei šimta sykių už tai kad keli nariai sakė taip.

Redaguota , nario Solo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant kokių dar senų MB, ant naujų irgi yra, ta "apsauga" nuo ~2005 metų ar 2006 metų pradėta ant visų dėt bet aš neatsimenu tiksliai ar pora kart pypsi kai susipisa motinine ar kitos dalys...

Bet taip sutinku vešti į taisyklą, nes čia žiūrint labai neaišku, prie vietos daug aiškiau būtu, kai pats matai ir pan.

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant kokių dar senų MB, ant naujų irgi yra, ta "apsauga" nuo ~2005 metų ar 2006 metų pradėta ant visų dėt bet aš neatsimenu tiksliai ar pora kart pypsi kai susipisa motinine ar kitos dalys...

Bet taip sutinku vešti į taisyklą, nes čia žiūrint labai neaišku, prie vietos daug aiškiau būtu, kai pats matai ir pan.

Pas mane kasdien pypsi nuo pirkimo tas kompiuteris kai įsijungia (pirktas prieš 3metus) ir dar jokia detalė nesugedus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...