Peršokti į turinį

FPS Dropai žaidimuose.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi mano kompiuteris yra gan prastas nors jo dalys keičiau neseniai. Šeip žadimuose kuriuos žaidžiu lagų neturi būti bet kartais būna taip : žaidžių LOL'ą/Cs'ą/MW2'ą viskas normalei , nėra jokių lagų. Poto atsiranda fps dropai (NEVISADA) , jie tesiasi apie 2 minutes, kartais kai atsiranda fps dropas neužilgo išsijungia kompiuteris. Taigi aš aprašysių mano kompiuterio detales ir laukių nuo jūsų atsakymo į klausimą : Mano kompiuteris lagina dėl prastų dalių ar dėl kitos priežasties ?

Processor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91 GHz.

RAM : 4,00 GB.

VideoCard : ATI Radeon HD 3870 X2 - Videokorta labai sena , bet šis modelis yra labai geras jis yra geresnis netgi už kai kuriuos 6*** ATI Radeon modelius.

Kieteji diskai : C ; D ; E ( Iš viso - 298GB )

OS : Windows 7 64-bit.

Kas turi laiko ir gali padėti išspresti šia problemėlę nemokamai , parašykite man į forumo AŽ/Komentaruose/Skype - karapuz7463 iš anksto visiems dėkui už dėmesį.

Redaguota , nario momoXRT
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...