Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA VC


pukysxxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

gta%20vc.jpg

Vice City - toks naujojo GTA žaidimo pavadinimas. Veiksmas vyksta Vice City mieste (kūrėjai bandė pavaizduoti Majamį.) Veiksmas vyksta 1986 metais. Trumpa žaidimo istorija: vos išėjęs iš kalėjimo mūsų herojus Tommy Vercetti savo seno boso Sonny Forreli nurodymu pasiunčiamas į Vice City. Taigi Tommy palieka Liberty City ir keliauja į Vice City. Vos tik atvykęs į miestą, mainų metu jis apiplėšiamas, o pinigai buvę jo boso. Šie keliauja iš baikerių gaujų pas kubiečius, korumpuotus politikus ir t.t.

Naujienų labai daug - atsirado daug naujų dalykų, tarp jų vienas pagrindinių - motociklai. Jie yra keturių rūšių: sportiniai, krosiniai, klasikiniai ir motoroleriai. Padaugėjo ir automobilių - jų net 120 skirtingų rūšių. Dabar galime automobiliams peršauti padangas, sudaužyti stiklus ar iš jų iššokti. Žmonės jau važinėja ne po vieną. Jie keliauja su keleiviais - tiek automobiliuose, tiek motocikluose. Gatvėse jie ne tik vaikšto, bet ir nueina į kavinę, atsisėda, dirba kitus darbus. Kadangi Vice City yra kurortas, žmonės čia atsipalaidavę. Vaikšto su bikini, važinėja riedučiais, nes čia niekada nebūna šalta. Dieną praeiviai apsirengę maudymosi kostiumais, o vakare su vakariniais drabužiais.

Taip pat gausu laivų, katerių ir burlaivių. Nuo šiol Vice City galime naršyti malūnsparniais. Ir jų valdymas yra daug geresnis nei DODO lėktuvo. Pagausėjo ir ginklų - dabar jų net 50. Pavyzdžiui: kardas, plaktukas, atsuktuvas. Dar vienas naujas dalykas yra strategija. Mes galime pirkti barus ir kitas vietas, o jie mums neša pelną. Taip pat jau galime užeiti į pastatus. Dar viena naujovė: mūsų veikėjas pradėjo šnekėti, ko nebuvo ankstesniuose GTA. Taip pat grįžęs į savo buveinę jis gali pasikeisti drabužius. Policija Vice City'je labai griežta. Ji jus gaudo už menkiausią nusižengimą. Yra ir apsauga - žmonės saugantys įvairius naktinius klubus. Jeigu jūs pradėsite mušti baro lankytojus jie jus išmes. Klubuose linksma, groja 86-ųjų muzika, žmonės šoka ir kalba.

Garsas taip pat pagerėjo. Žmonės kalba aiškiai, šūvių, automobilių variklių garsai labai geros kokybės.

Apibendrinimui: Grand Theft Auto: Vice City - tai ypatingai smagus ir linksmas žaidimas. Patariame kiekvienam žaidėjui jį išbandyti.

VC1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leiskit pagalvot. Man patinka šiaip GTA serijos. Bet įsijungęs aš VC pagalvojau "kažkur aš jį jau žaidžiau". Nieko naujo, žinoma karštos kvadratinsubinių moterys papludimyje, karštas miestas, bet charaterio įpatybės tiesiog žudo : bėgimas, kaip ant adatų, šaudymas nerangus, vairavimas per daug manevringas, tada spėk gaudyt vaizdą po vaizdo. 2 Miestas liūdnas, pramonės ir sunkių sunkvežimių perkrautas, bei skurdžių rajonų, per kuriuos važiuojant, žiūrėk, kol koks elgeta neiššoko tau po ratais. Dar vienas dalykas, kad kai dirbi mentu, tu nejauti kovos, tiesiog gaudai ir sprogdini, arba su mentu malūnsparniu, kaip gaudysi, kad malūnsparnis toks didelis ,o banditai su mašina tarp didelių daugiaaukščių namų. Vizualiai žaidimas gan geras, pats malonumas važynėt per Miami miestą ir gerėtis jo vaizdais. Važiuojant kelio eisme galima išgirsti žmonių metamų replikų, kurie pagyvina erdvę ekrane. Grafika gera, daug spalvų, žaidimą pagyvina gamta : palmės,egzotiški krūmai, karštą dieną lietus, bei audros. Šiaip žaidimas OK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leiskit pagalvot. Man patinka šiaip GTA serijos. Bet įsijungęs aš VC pagalvojau "kažkur aš jį jau žaidžiau". Nieko naujo, žinoma karštos kvadratinsubinių moterys papludimyje, karštas miestas, bet charaterio įpatybės tiesiog žudo : bėgimas, kaip ant adatų, šaudymas nerangus, vairavimas per daug manevringas, tada spėk gaudyt vaizdą po vaizdo. 2 Miestas liūdnas, pramonės ir sunkių sunkvežimių perkrautas, bei skurdžių rajonų, per kuriuos važiuojant, žiūrėk, kol koks elgeta neiššoko tau po ratais. Dar vienas dalykas, kad kai dirbi mentu, tu nejauti kovos, tiesiog gaudai ir sprogdini, arba su mentu malūnsparniu, kaip gaudysi, kad malūnsparnis toks didelis ,o banditai su mašina tarp didelių daugiaaukščių namų. Vizualiai žaidimas gan geras, pats malonumas važynėt per Miami miestą ir gerėtis jo vaizdais. Važiuojant kelio eisme galima išgirsti žmonių metamų replikų, kurie pagyvina erdvę ekrane. Grafika gera, daug spalvų, žaidimą pagyvina gamta : palmės,egzotiški krūmai, karštą dieną lietus, bei audros. Šiaip žaidimas OK.

Visiskai su tavim sutinku! Issakei viska ka norejau pasakyt,netgi daugiau!

ATKREIPKIT DEMESI I SI POSTA,TIE KURIE SIO ZAIDO NEBANDE!!! (Nors tokiu turbut nera :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Leiskit pagalvot. Man patinka šiaip GTA serijos. Bet įsijungęs aš VC pagalvojau "kažkur aš jį jau žaidžiau". Nieko naujo, žinoma karštos kvadratinsubinių moterys papludimyje, karštas miestas, bet charaterio įpatybės tiesiog žudo : bėgimas, kaip ant adatų, šaudymas nerangus, vairavimas per daug manevringas, tada spėk gaudyt vaizdą po vaizdo. 2 Miestas liūdnas, pramonės ir sunkių sunkvežimių perkrautas, bei skurdžių rajonų, per kuriuos važiuojant, žiūrėk, kol koks elgeta neiššoko tau po ratais. Dar vienas dalykas, kad kai dirbi mentu, tu nejauti kovos, tiesiog gaudai ir sprogdini, arba su mentu malūnsparniu, kaip gaudysi, kad malūnsparnis toks didelis ,o banditai su mašina tarp didelių daugiaaukščių namų. Vizualiai žaidimas gan geras, pats malonumas važynėt per Miami miestą ir gerėtis jo vaizdais. Važiuojant kelio eisme galima išgirsti žmonių metamų replikų, kurie pagyvina erdvę ekrane. Grafika gera, daug spalvų, žaidimą pagyvina gamta : palmės,egzotiški krūmai, karštą dieną lietus, bei audros. Šiaip žaidimas OK.

Visiskai su tavim sutinku! Issakei viska ka norejau pasakyt,netgi daugiau!

ATKREIPKIT DEMESI I SI POSTA,TIE KURIE SIO ZAIDO NEBANDE!!! (Nors tokiu turbut nera :D )

Va būtent, kad tokių turbūt nėra ir daugiausiai tą žaidimą išbandė po to kai jis buvo išleistas, o tai buvo senai. Tada tokį žaidimą žaisti atrodė nerealu, atrodė kad čia įmanoma daryti beveik viską. Dabar kai esame lepinami žymiai geresniais žaidimais mums atrodo, kad čia Š. Man asmeniškai tai yra vienas pirmūjų pereitų žaidimų ir dar kartais ir šiandien pažaidžiu šį žaidimą ir prisimenu senus laikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas šiam pasaulį kažkada pavirsta šiukšle, neišimtis ir žaidimai. Gerai paturėjom, pažaidėm, pasidžiaugėm - viskas buvo savu laiku. Dabar netgi ir keista, kad buvo sukurta tokia tema, tokio seno žaidimo tai lyg grįžimas į praeitį. Visiems žinomas žaidimas, išdiskutuotas ir nemanau, kad reikėjo būtent kurt tema šiam senam "surudyjusiam geležiuj", kadangi vien tik perskaičius žaidimo pavadinimą, būna aišku, ką per daiktą įdėjo. Geriau dėkit dar netaip girdėtus žaidimus, vis bus įdomiau diskutuot bei proga išbandyt. O prie senų antikvarijatų nevertėtų grįžti. B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...