Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduota..


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Naudojami 4 visiškai nereikalingi įskiepiai kurių funkcijas pilnai atlieka kiti įskiepiai arba pati Bukkit sistema, įskiepių aprašymas visiškai neteisingas, klaidingas, tai tik rodo žmogaus save vadinantį "serverio kūrėju" neišmanymą šiuose reikaluose, pagal ką aiškiai eina suprasti jog ir likusi dalis serverio failų yra nieko verta/sugadinta/neatlieka savo funkcijų/yra praktiškai nereikalinga... Dėl to toks šūdservis ir parduodamas... Kitokios naudos iš jo išpešti neįmanoma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savo serverį šūdserviu vadini?

[2013-08-02 18:00:25] Pavelas: nu

[2013-08-02 18:00:29] *** Pavelas nusiuntė Serveris.rar ***

[2013-08-02 18:00:52 | Pakeitė 18:01:16] Pavelas: Ten per MotdManager plugina pasikeisi pavadinima

[2013-08-02 18:11:45] Pavelas: Pzd ko taip lėtai siunčia

[2013-08-02 18:12:04] Ignas ♪: kalbi gal su kazkuo?

[2013-08-02 18:12:10] Pavelas: ne

[2013-08-02 18:12:17] Ignas ♪: ikelk tada i koki www.zippyshare.com

[2013-08-02 18:12:25] Pavelas: jau keliu

[2013-08-02 18:12:43] Ignas ♪: ok

[2013-08-02 18:23:03] Pavelas: http://www17.zippysh...32932/file.html

[2013-08-02 18:27:27] Pavelas: siuntiesi?

[2013-08-02 18:27:31] Ignas ♪: jo

Visū pirma kur tu daliniesi yra mano pačio pirmo serverio failai. O čia eina kalba apie visai kitą serveri kuris jau buvo startaves... Tik nekūriau kitos temos tik šią perrašiau..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa pasakyta... Šejp manau neverta pasitiketi tokiais žmonėmis... Bet geras šaltinis pasipelnyti PAPILDIMAIS iš vaiku :funny: :funny:

Visū pirma dar karta kartoju šie pirmi pranešimai buvo iš pirmojo mano serverio. Aš nekūriau naujos temos...

Visū antra kad neturiu banko sąskaitos vadinasi jau vaikas ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Naudojami 4 visiškai nereikalingi įskiepiai kurių funkcijas pilnai atlieka kiti įskiepiai arba pati Bukkit sistema, įskiepių aprašymas visiškai neteisingas, klaidingas, tai tik rodo žmogaus save vadinantį "serverio kūrėju" neišmanymą šiuose reikaluose, pagal ką aiškiai eina suprasti jog ir likusi dalis serverio failų yra nieko verta/sugadinta/neatlieka savo funkcijų/yra praktiškai nereikalinga... Dėl to toks šūdservis ir parduodamas... Kitokios naudos iš jo išpešti neįmanoma...

Galbūt dėl 4 nereikalingų įskiepių tu ir teisus. Dėl įskiepių aprašymo - rašiau trumpai. Galbūt tikrojo įskiepio darbo ir neparašiau. Jeigu pats toks didysis kritikas kodėl pats nekuri savo serverio? o sužlugdyt kitų vilti turėti savo serverį tai labai gerai išmanai ane? Redaguota , nario McMiestas Įkurėjas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt dėl 4 nereikalingų įskiepių tu ir teisus. Dėl įskiepių aprašymo - rašiau trumpai. Galbūt tikrojo įskiepio darbo ir neparašiau. Jeigu pats toks didysis kritikas kodėl pats nekuri savo serverio? o sužlugdyt kitų vilti turėti savo serverį tai labai gerai išmanai ane?

Vo vo pritariu, ProGreen mano nuomonė ''Kiaušinis''
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt dėl 4 nereikalingų įskiepių tu ir teisus. Dėl įskiepių aprašymo - rašiau trumpai. Galbūt tikrojo įskiepio darbo ir neparašiau. Jeigu pats toks didysis kritikas kodėl pats nekuri savo serverio? o sužlugdyt kitų vilti turėti savo serverį tai labai gerai išmanai ane?

Iš kur ištraukei kad nekuriu? Iš to jog pastoviai nestartuoju ir po dienos neužbaigiu projektų? Sorry, bet manęs tokie nebedomina tokie kaip jūsų šūdserviai... Susirinkt nemokamus įskiepius kuriuos kūrė kiti asmenys ir visa tai vadinti savo kurtu serveriu aš nesiruošiu... Gaminu kai ką didesnio, o kaip ne keista, pats dirbdamas o ne naudodamas kitų žmonių atliktą darbą projekto per dieną nesukuriu... Šis tavo klausimas daugiau tinka tau, nes pats tai kažkaip irgi nematau jog būtum bent menkiausią serverio dalį sukūręs, sugebi tik kitų žmonių sukurtus įskiepius išnaudot, nemanau jog tai galima vadinti kūrimu...

Vo vo pritariu, ProGreen mano nuomonė ''Kiaušinis''

Daugumos su manimi susidūrusių žmonių kurie bando įteikti kitiems jog yra lygus kažką mokantiems ir sugebantiems žmonėms, nors patys net nemano gaišti savo laiko kažkam pasiekti, bei būna mano pagalba tiesiai šviesiai sugrąžinti į realybę, nuomonė apie mane yra nekokia, juk tai ko gero natūralu... Nors man asmeniškai tai labai didelio galvos skausmo nesudaro, nelabai man rūpi tokių žmonių paskalos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pažiūrėsim kiek žais tavo tam projekte kaip per Ugames.eu turbūt atrodo Geras Geras.. Projektas bet ne. Žaidė ar žaidžia tik keli žaidėjai. ir čia nevaidink kokio visažinio kritiko. Kažkada tavo žodynas vistiek baigsis. Ir *Myliu SuperGames.lt* jeigu nori pasirašinėti rašyk i asmenine žinute, nes žiūriu mėgsti rinkti postus ;)

Redaguota , nario McMiestas Įkurėjas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugumos su manimi susidūrusių žmonių kurie bando įteikti kitiems jog yra lygus kažką mokantiems ir sugebantiems žmonėms, nors patys net nemano gaišti savo laiko kažkam pasiekti, bei būna mano pagalba tiesiai šviesiai sugrąžinti į realybę, nuomonė apie mane yra nekokia, juk tai ko gero natūralu... Nors man asmeniškai tai labai didelio galvos skausmo nesudaro, nelabai man rūpi tokių žmonių paskalos.

O nepagalvojai kad ir kitiems žmonėms nerupi ką tu čia rašai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pat surinktą kitų žmonių darbo rinkinį, kurį jie patys atiduoda visiškai nemokamai, bei tą kitų žmonių atliktą darbą pardavinėt, yra tikrai žemas lygis.

O dėl mano projekto, tai pasistengsiu nedaryt tos pačios klaidos, serverį ruošiu ne Lietuvos, bet užsienio rinkai, juk visiems žinoma jog 90% Lietuvos Minecraft žaidėjų yra 8-12 metų, o gal ir vyresni bet ne ką daugiau subrendę vaikai... Tokiems melžti yra skirti tie visi Lietuvos Pay To Win serveriai, na o tie kuriuose siekiami tie didžiausi Lietuvoje vos kelių šimtų žaidėjų vienu metu rekordai, tiesiog yra itin lengvi, paprasti, bei neįdomūs, pats anksčiau tai patyriau, kai bandžiau sukurt kažką geriau ir man pavyko, o buvo kaip su ugames, liko tuščias serveris, na tada padalinau šiek tiek privilegijų, padariau kelis neblogus dropus, už tai tie nevykėliai šiek tiek pareklamavo, taigi sušikau serverį ir jis tapo pilnas bei tarp tų 90% žaidėjų tikrai geras... Tik man pačiam neįdomu tokį serverį turėt, taigi kuriu kažką didesnio ir keliuosi į užsienio rinką, kuri yra žymiai platesnė, turi žymiai kitokias pažiūras ir pamatę kažką kitokio, kažką originalesnio, neišsigąsta, bei neapsiverkia jog deimantų negauna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pat surinktą kitų žmonių darbo rinkinį, kurį jie patys atiduoda visiškai nemokamai, bei tą kitų žmonių atliktą darbą pardavinėt, yra tikrai žemas lygis.

O dėl mano projekto, tai pasistengsiu nedaryt tos pačios klaidos, serverį ruošiu ne Lietuvos, bet užsienio rinkai, juk visiems žinoma jog 90% Lietuvos Minecraft žaidėjų yra 8-12 metų, o gal ir vyresni bet ne ką daugiau subrendę vaikai... Tokiems melžti yra skirti tie visi Lietuvos Pay To Win serveriai, na o tie kuriuose siekiami tie didžiausi Lietuvoje vos kelių šimtų žaidėjų vienu metu rekordai, tiesiog yra itin lengvi, paprasti, bei neįdomūs, pats anksčiau tai patyriau, kai bandžiau sukurt kažką geriau ir man pavyko, o buvo kaip su ugames, liko tuščias serveris, na tada padalinau šiek tiek privilegijų, padariau kelis neblogus dropus, už tai tie nevykėliai šiek tiek pareklamavo, taigi sušikau serverį ir jis tapo pilnas bei tarp tų 90% žaidėjų tikrai geras... Tik man pačiam neįdomu tokį serverį turėt, taigi kuriu kažką didesnio ir keliuosi į užsienio rinką, kuri yra žymiai platesnė, turi žymiai kitokias pažiūras ir pamatę kažką kitokio, kažką originalesnio, neišsigąsta, bei neapsiverkia jog deimantų negauna...

pažiūrėk temų įkelimo datas žmogau ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3911 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...