Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

REIK PC


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu už 200lt ... o čia už 120lt... OCZ tarkim 650w 80+ bronze sertificated prilygsta Cooler Master ar Corsair 750w 80+bronze sertificated, aišku jei iki 250lt žiūrint, nes nuo 270lt CM psu prasideda gana neblogi ir tikrai galingi (žiūrint į realius watus ir railus) tas pats ir su corsair, bet iki 250lt OCZ dažniausiai laimi...

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš žinau šita :) 80proc. effektyvumas tai nereiškia kad bus lygiai 80proc. gali būti ir mažiau ir daugiau priklauso nuo load ir temperatūros :) Bet reailiai iki 250lt OCZ psu labiau apsimoka pirkt, tuo labiau dauguma čia pastebėjau mėgsta kabint pvz 700w PSU kai realiai užtektu 500w ... Maždaug pamastyt reiktu

Bėto nedarykim offtopico, galim pratest pokalbį skypėj jei nori :D biški užpis refreshint man čia ;l

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OCZ CoreXstream 500w yra Dual rail, todėl tu ten galėtum kraut telefona, pasijungt dar 6 ventiliatorius su led ir panašiai... Sakau šitas PC realiai 360-370w išnaudos +-10w paklaida mano (Nežinau kiek ir ko naudos) taigi fanam grubiai lieka dar 60w o vienas fanas be ledu man rodos apie 5w naudoja, su ledu 6w, klavetura pele dar naudoja kažkiek bet abu sudėjus nesigaus daugiau 15w

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nemanau kad ta pompa water cooling ėstu 60-70w maximum 20-30w + ventiliatoriai ant radiatoriu tai išviso 50w, bet kad dėt pilną water cooling dar +400lt tikrai gausi, nebent dėt kitaicus blokus visus po 5svarus iš ebayjus ir bijot kad nepratrūktu ...

EDIT: Katik peržiūrėjau googlei pora pompikiu tai vidurkis gaunas prie 4pin arba molex 13watu... sakykim ten radiatoriukam kokiem ledam dar kamnors nu net nežinau, išeitu viska pajungt, juo labiau jis turi SLI sertifikata, tai reiškias kad dvi nVidia kortas palaikytu, o tai reiškias kad tikrai galingas jis ir tas water cooling lengvas iššukis būtu.

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu sujungt visus pribumbasus dar water cooling tai oc nelabai padarysi, bėto kad galėtum daryt OC jau neužteks ir paprasto Corsair 700w už 250lt, reiks kažko rimtesnio iš corsair tai reiktu TX serijos, o Cooler Master net nežinau dabar, OCZ kiek mačiau tai prasideda nuo 270lt ten tie visi templeriai 750w 80% silveriai irgi dual railai.. Bet kaip ir sakiau šiais laikais kasdieniam naudojimui nieks neocina CPU ir GPU... cpu ten paocina +-300mhz jei ivy bridžai tai ir to neocina nes turbo core yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu už 200lt ... o čia už 120lt... OCZ tarkim 650w 80+ bronze sertificated prilygsta Cooler Master ar Corsair 750w 80+bronze sertificated, aišku jei iki 250lt žiūrint, nes nuo 270lt CM psu prasideda gana neblogi ir tikrai galingi (žiūrint į realius watus ir railus) tas pats ir su corsair, bet iki 250lt OCZ dažniausiai laimi...

Na man vistiek "Corsair" geriau ir kokybiškiau atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...