Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DLG` prisistatymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Mano vardas Tomas. Gimiau 1994.08.04 Klaipėdoje. Horoskopas - liūtas. Ėjau į šias mokyklas: Sendvario pagr. mokyklą ir Simono Dacho vidurinė (dabar jau pagrindinė) mokyklą. Galų galiausiai perėjau į Klaipėdos "Vėtrungės" gimnaziją ir esu 2-okas (10-tokas). Na kas čia dar.. Nerūkau (bet nesenai mėginau :D), negeriu kaip kiti, nebent per kokį gimtadienį ar naujuosius. Lankau karatė (nesenai išlaikiau 2 KYU - violetinį diržą, nedaug liko iki juodo). Kažkada jei kas prisimenat, norėjau tapti moderatorium, bet manęs neatrinko ir norėjau palikt. Bet kažko nepalikau. Kadangi vėliau tapau Jaunesniuoju moderatorium, ir nesenai tapau Vyr.Moderatorium. Gyvūnų negaliu turėt dėl alergijos (jis iki gyvo kaulo įgriso), nebent kokią pelytę ar ką kitą. Mėgstu šiuos žaidimus: Counter-Strike 1.6, Call of Duty: Black Ops, Company of Heroes: Online, Mafia 2. Esu čia dar iš senų laikų, kai dar labusai buvo vien tik cs saitas (raudonas kiek prisimenu ;d). Kalbant apie ūgį esu ~173cm ir svorį ~56kg, gal dabar paaugau, gal pasunkėjau. Plaukai tamsiai rudi, akys taip pat. Laukiu jūsų naujų komentarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 46
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

šitas mldc senei pažystami (lygtaiss per labusus ir susipažinom(senuosius)). Tai va gerai kad as tavo geroi chebroj nes tu man ir mldc ciuvakas ;DD

Ir mes beveik panasus ..

Tu mėgsti picas - aš ir mėgstu

Tu gimei - 1994.08.04 aš - 1994.08.05 ;DDDD

abiejų horoskopai liūtai.

Travian ir abiems patinka nu žodžiu maladiec :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...