Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Mc.Sibiras.LT 1.6.2 Jail Serveris Ieškomi Kaliniai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serverio Istorija:

Sveiki noriu jums pristatyti McSibiras Lietuviška JAIL tipo serveri

:)

Nepykit dėl dabar trumpo aprašymo, nes nesu labai kūribingas bei FOTO ikelsiu vėliau

Šiek tiek apie pati serveri: Viskas vyks žiemoje, sibire. Šis serveris primins tuos laikus kai žmones iš lietuvos vežė i Sibira.

Na žinoma šiek tiek skirsis viskas nuo tu laiku, bet minti manau turėtumėt suprasti, bus įvairiu skirtumu ir manau čia bus daug įdomiau negu paprastame JAIL.

Kiek žinau Sibire žmonės kurie buvo atvežti iš Lietuvos dirbo Carams arba Kilmingiesiems

Taigi pas mus bus panašu. Turėsime 3 "Carus" kiekvienas Caras turės po savo valdas

Kai pakilsite surinke reikiamus Rublius būsite išvežtas i Lietuva ir tada būsite laisvas

:)

Na tikiuosi minti supratote, bet aišku aš jums čia net pusės nepapasakojau to ka esu suplanaves.

Mūsų serverio kūrybinėje komandoje yra 5 žmonės

Serverio informacija:

Testuojamo Serverio IP: 77.241.206.176:25552

Serverio svetainė: Kuriama

:P

Savininkai:

Pagrindiniai: "Caru caras" Agronaut ir visų Lietuviu" gelbėtojas" iChrome

Kontaktai:

Mano skype (Agronaut): aidsaids86

iChrome: mrdonatasramelis

Statybu nuotrauka:

a495ac2d4d349420fcf64e16bc7fa36a499.png

Redaguota , nario Agronautas_Nike
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Skiltis turėtų būti minecraft projektai arba minecraft skelbimai

2. Galiu padėt ir pats, bet klausimas- kokia prasmė? Kad vėl privistų dar vieno modo serverių pilna?

3. Tai galų gale ką tu pats moki? Jeigu nieko- gal tiesiog parašyk noriu finansuot projektą? Taip daug geriau būtų, mano manymu, negu kad kurt naują.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš moku Survival serveriuose pluginus, mappinti tik aš nesu ne karto kures jail serverio del to noriu zmogaus kuris butu patyres jau tame ir man padetu arba as jam padeciau patikek as tikrai maku daug ka GFX irgi moku avatarus

Bet aš toks esu visada ieskau zmoniu kurie uz mane daro kanors geriau ir taip stengiuosi pats mokintis is ju :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O dabar pasižiūrėk iš kitos pusės. Kokio velnio dabar dar vienas jail serveris? Jau ne pirmas ir ne antras iš eilės būsi. Žmonių, kurie kuria atsiranda vis daugiau, o kurie žaidžia tokį modą vis mažiau. Siūlyčiau geriau prisijungt į kokio kito projekto komandą, o ne kurt dar vieną, nes visų pirma užsiknisi vogt žaidėjus iš kitų, o antra jeigu dar niekad ir nesi tokio kūręs- tai užsiknisi kurt ir po to teturėt kokį keturiasdešimt pastovių žaidėjų ir nesustojančius stumimus bei savos reputacijos gadinimą, jog kopijuoji iš kitų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na patikėk manim serveris gyvuos ir jis nebus eilinis jis bus ne taip kaip kiti Jail, jei noresi galesiu tau aprodyti serveri speceliai tik tau kad isitikintum, kad jis nebus toks kaip kiti Jail serveriai

Tik žinoma jeigu tu su savo komanda epsilon neužlauši serverio :/

Beto aš žaidėju nevogsiu iš kitu serveriu jie patys eis, nes gal būt jiems tas serveris atsibodo ir norės naujo serverio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šita , gal reikia Builderio? :) Laisvai galėčiau padėt , nusimanau šitoj srytį , taipogi sudomino , nes čia nebus paprastas Jail , galėsiu padėt su visu jūsų Aprašymu ir žaidimo Spawn pointu.. Atsiras žaidėjai prie traukinio ir panašiai. Ir šita norėjau paklaust kaip tapt Caru?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Don't get it. Kaip gali vienas serveris atsibost ir visiškai toks pats sudomint? Like really. Gal aš čia vienas toks dolbajobas, bet man jeigu atsibosta, tai atsibosta visa modifikacija. Normalūs serveriai daro juk wipe arba reset komandą tam, kad neužsibaigtų viskas po laisvės ir nereiktų migruot į kitą serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Don't get it. Kaip gali vienas serveris atsibost ir visiškai toks pats sudomint? Like really. Gal aš čia vienas toks dolbajobas, bet man jeigu atsibosta, tai atsibosta visa modifikacija. Normalūs serveriai daro juk wipe arba reset komandą tam, kad neužsibaigtų viskas po laisvės ir nereiktų migruot į kitą serverį.

Na gerai wersai1 supranti tau patinka su žmonėmis chatintis ten pradėt intrigas ar dar kaška panašaus Beto kartoju čia nebus paprasta modifikacija pats tuo isitikinsi :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hmm na tiesiog mes su juo esam tokie draugai kurie pykstasi ir vel pvz mum abiem sekasi gerai projektus kurti o kai po viena tai tyliu zinok jis dažniausiai prie pluginu as prie visakito kas lieka :)

Redaguota , nario Agronautas_Nike
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parasiai, kad galima apziureti serveri. Tai kad White-List ON.

Tai, kad nerašiau, kad galima serveri apžiurėti tiesiog parašiau testuojamojo serverio IP Taip bus galima apžiurėt tik aišku ne dabar kada bus galima bus išjunktas White-List bei bus pranešta informacijoje :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

McSibiras.Lt - Pasijausk Kaip Sibire !!! ?

Kaip tai suprast sibere lietuviai buvo tremiami o ne jail'e sedejo :P

Na kaip sakiau tai bus šiek tiek panašu i Jail, nebus taip, kad atėjai ir daryk ka nori :)

Kiekvienas žaidėjas bus prižiūrimas. Patikėk bus įdomu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...