Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Norėčiau pranešti apie BesTMC.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3841 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Edoqs krc mane užpisa tokie žmones kurie rašo kad kiti serveriai yra lievi nors ir pats ne ka geresni sukurtum.

Deje buvau sukures zimiai geresni serveri.

Kuris buvo Raid/Faction Ir budavo po 40 zmoniu..Ir deje jusu serveris butu geras.. Bet kad krc cyteriu vapsie nebaninat arba tuos kurie naudoja /fly komanda per pvp.. o parasius Neduxzz Jis sako: "Nieko nespeju vienas" Tai kokio velnio reikalingas tas Padejas (djkirtis)O administracija savo supist* plyta uzsimetus atraso po kokios valandos mano acc + nulauze krc Neduxzz Uzsimetes plyta ignoroja..

Redaguota , nario EdQs
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deje buvau sukures zimiai geresni serveri.

Kuris buvo Raid/Faction Ir budavo po 40 zmoniu..Ir deje jusu serveris butu geras.. Bet kad krc cyteriu vapsie nebaninat arba tuos kurie naudoja /fly komanda per pvp.. o parasius Neduxzz Jis sako: "Nieko nespeju vienas" Tai kokio velnio reikalingas tas Padejas (djkirtis)O administracija savo supist* plyta uzsimetus atraso po kokios valandos mano acc + nulauze krc Neduxzz Uzsimetes plyta ignoroja..

Jau neriekia čia tik girtis.. Jei gali tai kurk ir sėdėk ten čia neverkes, kad nepatinka.. :/.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau todel kad.. as pakveciau pora zmoniu.. pagavau pora cytu..padejau administracijai..ir todel kad 1 reklameriui galiu pasakyti kad for free pareklamintu.. (Unban mane) ir pareklamins :) dar vidio melai sukursim gera.. manyciau todel

Nedomini su savo paslaugom...
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau todel kad.. as pakveciau pora zmoniu.. pagavau pora cytu..padejau administracijai..ir todel kad 1 reklameriui galiu pasakyti kad for free pareklamintu.. (Unban mane) ir pareklamins :) dar vidio melai sukursim gera.. manyciau todel

Dar ko ?? Dar prie unban gal alaus tau nupirkt ??? Nieko tau jie neduos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias Lietuvos minecraft serveris :) +rep

Visupirma sakė tu prižiurėtojas. Visuantra . ČIA YRA GRYNAS ŠUDSERVERIS. Palyginus , kad tokių serverių šimtai.. Ir Administracija pasirodė bloga.. Renkat tik draugus į prižiurėtojus ir pan. Jūsų spawnas... Duočiau nuli iš milijardo. Puslapis WEBBLY :D. Karočia kuo greičiau žlugsit tuo geriau visiem bus :D.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
Guest Mr Dinas

Prašyčiau pakeisti pavadinimą į hardmc, kadangi mc.bestmc.lt yra mano projektas. Prašau gražiuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3841 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...