Peršokti į turinį

(LT-Grp.lt) Bank vidus by Audy. :)

Audy

Recommended Posts

vertinkyt, kritikokyt, skakikyt klaidas

┼áiaip gra┼żu, bet lieutvi┼íkai neka┼żk─ů ra┼íai.

P.S - Koks akvariumo ID ?

Lietuviskai reikia ismokti rasyt :D, nes tos reides labai ilgai ieskau.. Akvariumas yra mano kurtas :)

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Lietuviskai reikia ismokti rasyt :D, nes tos reides labai ilgai ieskau.. Akvariumas yra mano kurtas :)

Su kokia programa suk┼źrei objekt─ů, jei tavo kurtas? GTA sa k┼źr─Śjai tai padar─Ś, o tu j─» tik panaudojai. A┼í niekur nededu akvarium┼│, nes ID ne┼żinau :D Bet man to ir nereikia. Lame jie atrodo.

Vilniuje yra, beto 3 darbas su akvariumais, viskas daugiau nemappinsiu tu akvariumu :), nes pakaks .

Vilniuje esan─Źiuose bankuose neesu buv─Ös, tod─Śl gal b┼źt ir yra. Ta─Źiau tai dar nerei┼íkia, kad ir tu tur─» j─» panaudoti :P

Nuoroda ─» komentar─ů

Akvariumas banke :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

eventas *Myliu SuperGames.lt* kasdien kas randa auksin─Ö ┼żuvel─Ö gauna 10 cent┼│ ─» s─ůskait─ů :DDDD

O ┼íeip mldc, gra┼żu. 8/10 d─Śl akvariumo nuimiau 2 ta┼íkus.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...