Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Advanced System Care


Hiroto

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Advanced System Care

Puiki programa kompiuterio priežiūrai, interneto spartinimas, registro defragmentavimas, laikinųjų failų ištrynimas (viskas tas pats kaip CCleaner), sistemos optimizavimas, disko degfragmentavimas ir dar daugiau!

Atsiuntimas : http://www76.zippyshare.com/v/67197969/file.html

Aplankale įdėjau ir License Key, taigi galėsite aktyvuosti programą Ultimate versijai.

Atsiprašau, jei jau kas buvo įdėjęs atsisiuntimo nuorodą (nors man paieška nieko panašaus nerado).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

tau man atrodo tik kritikuoti reikia, jei tau šūdas, nevadink programos šūdu nes kitiem jinai veikia :P

Jei man šūdas, tai ir laikysiu tą programą šūdu. Nos jos efektyvumas prilygsta CCleaner, neskaitant kad ji neklausdama išjungia tam tikrus būtinus dalykus, kad taip atlaisvintų atminties. Tai *Myliu SuperGames.lt*, aišku kad veikia, bet toks jos veikimas tai nėra įpatingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Jei man šūdas, tai ir laikysiu tą programą šūdu. Nos jos efektyvumas prilygsta CCleaner, neskaitant kad ji neklausdama išjungia tam tikrus būtinus dalykus, kad taip atlaisvintų atminties. Tai *Myliu SuperGames.lt*, aišku kad veikia, bet toks jos veikimas tai nėra įpatingas.

Tai nustatymus normaliai nusistatyk ir bus viskas tau gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei man šūdas, tai ir laikysiu tą programą šūdu. Nos jos efektyvumas prilygsta CCleaner, neskaitant kad ji neklausdama išjungia tam tikrus būtinus dalykus, kad taip atlaisvintų atminties. Tai *Myliu SuperGames.lt*, aišku kad veikia, bet toks jos veikimas tai nėra įpatingas.

Naudoju "Advanced SystemCare Ultimate 6.1" ir man ji puikiai tarnauja kaip RAM, šiūšlių pravalymo programa ir kaip antivirusinė sistema. Manau "CCleaner" tikrai nemoka atjunginėti procesų, valyti RAM atmintį ir kitų funkcijų. Jei ši programa šūdas, tai "CCleaner" yra dvigubai didesnis šūdo gabalas.

Manau ši įrankių "dėžė" yra naudinga:

Capture.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...