Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minato senukas vs Robos gaidžiukas :D


» Emilis!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tai jo nieko nemoku, tik kazkodel pasiekes uz tave daugiau, ir dar minimum 5 m. + tau net neverta lygiuotis i mane

Aš apie scriptinimą. Mapinti tu nemoki.:) Scriptinti aš visiškai nemoku, todėl taip, tu scriptini geriau už mane, tačiau iki Yiin, Brito ir RenisL lygio tau dar toli šūdais plaukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man pavyždžiui patiko tiek Emilio darbas tiek Robos. Na aišku gal Robai nereikėjo dėt labai ten daug medžių nes nesamonė gaunasi kažkokia. O Emilio tikrai šeip neblogas darbas.

Šeip tik nereikia vaidinti,kad už tą ar už tą geriau mapini visada atsiras kurie daug geriau gali už tav esumapint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia per karobka minato pastatei? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Kaip dabar ugaraju nax iš tavo mappo.Čia *Myliu SuperGames.lt* taxi ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Gerai tuoj mirsiu aš.Gerai baigiu žvengt.Robos geriau 100x kartu.Su Brightu ne lyginkis nes tu kolkas vaikelis tai tiek.14 METU ir jau tipo tu toks kietas ? Aš pats vaikas nes kolkas pačiam man ne 18.Bet jai žiurėti kaip tu kalbi.MAX - 13 ARBA 12 METU.Koks tavo patirtis,koks robos ? Jis mažiau mappina nei tu o jau kaip sumapino.O tavo draugelis explow ar kaip man *Myliu SuperGames.lt* žinai ant jo nick.Čj toks pat kaip tu.Jis tipo skripteris ? Kažkoks naujokas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia per karobka minato pastatei? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Kaip dabar ugaraju nax iš tavo mappo.Čia *Myliu SuperGames.lt* taxi ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Gerai tuoj mirsiu aš.Gerai baigiu žvengt.Robos geriau 100x kartu.Su Brightu ne lyginkis nes tu kolkas vaikelis tai tiek.14 METU ir jau tipo tu toks kietas ? Aš pats vaikas nes kolkas pačiam man ne 18.Bet jai žiurėti kaip tu kalbi.MAX - 13 ARBA 12 METU.Koks tavo patirtis,koks robos ? Jis mažiau mappina nei tu o jau kaip sumapino.O tavo draugelis explow ar kaip man *Myliu SuperGames.lt* žinai ant jo nick.Čj toks pat kaip tu.Jis tipo skripteris ? Kažkoks naujokas

Naujokas čia tu. Man 15, ne 14. suklįdai šiek tiek. įkėliau jau pusės metų senumo darbą NEBAIGTĄ, o jūs eiliniai grp vaikai (atsakau, kad tau ne daugiau 13 ir laižai šikną brightui). Taip, aš neturiu ko lygiuotis į tavo Dievaitį Brightą, kuris sugeba pakurti eilinį GRP-BEST.LT projektą vaikams. so STFU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala pala.Prie ko čia brightas.Prie ko laižyti.Nu ir *Myliu SuperGames.lt* gal tau 15.Bet tu pažiurėk kaip kalbi.Tu net negali pripažint kad robos darbas gražesnis.Tau ka tavo visi darbai turi buti gražesni nei pas visus ?

Kad robos gražesnis- pripažįstu.O kad mano sudėtingesnis, niekas nepastebi. taip pat jis padarė GRP darbą "RPG" projektui vaikams, aš darau RPG/RP įdomesnius darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...