Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minato senukas vs Robos gaidžiukas :D


» Emilis!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip, juk susikūrei naują acc. Roba_ Makar buvo, čia Admin_Makar. Perfect.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dalbajobas mano senas nick : Vladimir_Makarov jei tau kazka, sako roba as tu sudauzytas visas matau. vLRG projekte zaidziau

Redaguota , nario Admin_Makar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[14:08:53] Explow: ir to Big-Life

[14:08:55] Explow: smailas

[14:09:02] Explow: Dar tokių žmonių būna....

[14:09:10] » Emilis!: xD

[14:09:17] Explow: Čia tas pats

[14:09:23] Explow: tu pasisveikini

[14:09:27] Explow: paklausi ką veikiu

[14:09:27] Explow: aš

[14:09:29] Explow: :)

[14:10:03] » Emilis!: :)

[14:10:08] Explow: :)

[14:10:09] Explow: :DDD

[14:10:12] Explow: dabar taip šnekamės

Smile's war.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dalbajobas mano senas nick : Vladimir_Makarov jei tau kazka, sako roba as tu sudauzytas visas matau. vLRG projekte zaidziau

Nežinau aš tų projektų, nerūpi man jie. Gerai, tu kitas žmogus. Dar +30 vaikų RPG-BEST.LT serveryje rėkia, kad roba yra geriausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[14:08:53] Explow: ir to Big-Life

[14:08:55] Explow: smailas

[14:09:02] Explow: Dar tokių žmonių būna....

[14:09:10] » Emilis!: xD

[14:09:17] Explow: Čia tas pats

[14:09:23] Explow: tu pasisveikini

[14:09:27] Explow: paklausi ką veikiu

[14:09:27] Explow: aš

[14:09:29] Explow: :)

[14:10:03] » Emilis!: :)

[14:10:08] Explow: :)

[14:10:09] Explow: :DDD

[14:10:12] Explow: dabar taip šnekamės

Smile's war.

Pirma Admin_Makar cia ne mano antras nickas, antra as isejau is rpg-besto ir daugiau nebemappinu nematau tolko cia rasynetis. O explow kaip noriu tau rasau, jibiot tave as su smailikais ar be ju. Davai minato geriausias mapperi :D Tik nebemappink savo tvartu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma Admin_Makar cia ne mano antras nickas, antra as isejau is rpg-besto ir daugiau nebemappinu nematau tolko cia rasynetis. O explow kaip noriu tau rasau, jibiot tave as su smailikais ar be ju. Davai minato geriausias mapperi :D Tik nebemappink savo tvartu :D

Kai eilinį kartą lieki padūxintas dėl savo nebesugebėjimo, lieka tik "išėjau iš projekto ir daugiau nebemapinu". ate, nyk iš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as ant Robos nestumiau, su juo bent normaliai susisneketi gali. :)

O jis isejo, nes paliko sampa

O tau cia kas pavydas? Kad kitam geriau sekas nei tau...

Pastoviai man rasyneji noredamas kazka irodyt, bet nelabai paeina...

*Myliu SuperGames.lt* nesakau ,kad levai mapini, bet tu bendrauji kai visiskas lohas, tai man nepriimtina.

Redaguota , nario brightas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as ant Robos nestumiau, su juo bent normaliai susisneketi gali. :)

O jis isejo, nes paliko sampa

O tau cia kas pavydas? Kad kitam geriau sekas nei tau...

Pastoviai man rasyneji noredamas kazka irodyt, bet nelabai paeina...

*Myliu SuperGames.lt* nesakau ,kad levai mapini, bet tu bendrauji kai visiskas lohas, tai man nepriimtina.

Bet tu irgi konkretus lohas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as ant Robos nestumiau, su juo bent normaliai susisneketi gali. :)

O jis isejo, nes paliko sampa

O tau cia kas pavydas? Kad kitam geriau sekas nei tau...

Pastoviai man rasyneji noredamas kazka irodyt, bet nelabai paeina...

*Myliu SuperGames.lt* nesakau ,kad levai mapini, bet tu bendrauji kai visiskas lohas, tai man nepriimtina.

Mapinu 10x geriau nei roba. Čia nėra net ką šnekėti. Kalbėk, projekte ne bendravimas, o darbo kokybė esmė yra. Kas su manim nori bendrauti- su tuo ir aš noriu. Tau parašau visuomet norėdamas pažvengt iš tavo apgailėtino GRP-BEST.LT projekto. Dėl ko jam geriau sekasi?:D Mapinti geriau jis mapina?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mapinu 10x geriau nei roba. Čia nėra net ką šnekėti. Kalbėk, projekte ne bendravimas, o darbo kokybė esmė yra. Kas su manim nori bendrauti- su tuo ir aš noriu. Tau parašau visuomet norėdamas pažvengt iš tavo apgailėtino GRP-BEST.LT projekto. Dėl ko jam geriau sekasi? :D Mapinti geriau jis mapina? :D

Pizdu yra , kad ir 100x , jo darbai patrauklesni akiai. Daro tvarkingai, lygiai. Kad tas projektas pasiekes daugiau, nei tu per savo visa gyvenima pasieksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pizdu yra , kad ir 100x , jo darbai patrauklesni akiai. Daro tvarkingai, lygiai. Kad tas projektas pasiekes daugiau, nei tu per savo visa gyvenima pasieksi.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mano darbe nėra nė vienos klaidos, jei šito nežinojai. Taip, jo darbai patrauklesni 11 metų vaiko akims. Pats pasidarei vaikas bendraudamas su tokiais. Juk pats vaikams srw darai, tai eik ir kruškis toliau ten, neįdomus esi čia niekam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai saunuolis, best mapper titula pasiskirk sau maperi.

Sampo zaideju amziaus vidurkis toks ir yra, as ziuriu i zmoniu norus, o ne ten ahuenom konctrukcijom.

Cia gi zaidimas, o ne gyvenimas durneli

Taip, čia žaidimas, kurį noriu padaryti kuo įdomesnį. Už tai per galvą niekas neduos. Taip, parodyk man statistiką iš kurios tu nuspręndei, kad vidurkis yra 11-12 metų? Rodai konkrečią statistiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip didysis scripteri Brightai, JŪS esate visiškai teisus.

Bėja, išmetei Robą, ar jis pats išėjo?

P.S. Pamiršau paminėti, kad pats man į skypę rašei, kad robos darbai apgailėtini, tačiau darai serverį vaikams dėl pelno, todėl tau tokie GRP mappai tinka ir yra gražūs. Jei tinka jam- tinka ir tau. įrodymų neturiu, nes ištrynei tai parašęs. :)

ėėė tu dūxas raminkis čia ant brighto nestūmęs pingvine tu *Myliu SuperGames.lt*.. ROBOS tvarkingesnis,viskas lygu gražu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ėėė tu dūxas raminkis čia ant brighto nestūmęs pingvine tu *Myliu SuperGames.lt*.. ROBOS tvarkingesnis,viskas lygu gražu.

Brightas nieko nesugeba. Visi galvojat, kad jis moka scriptinti, tačiau nixują jis nieko nemoka. Taip, tu esi RPG-BEST.LT žaidėjas, kuriam patinka tokio tipo GRP darbai. Daro supistą GRP serverį ir pisa man protą, kad kažką sugeba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...