Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Steam'erio prisistatymas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Čia aš Steam'eris ir taip čia skaitydamas kitų supergames.lt narių prisistatymus parašyti savo prisistatymas ir leisti jums sužinoti kas aš per velnias :D Tai ir pradėsime.

POMĖGIAI:

Žiauriai mėgstu klausyti geros muzikos, o ypač elektroninės ir repo. Taip pat labai mėgstu žaisti krepšinį.

KUR AŠ GYVENU:

Mano gimtasis miestas yra Kaunas :)

KUO AŠ DOMIUOSI:

Panelėmis ir kompiuterine technika :D (Informatika)

TIKSLAS:

Kol kas norisi užbaigti 12 klasių, o tada stoti į Kauno Technologijos Universitetą (KTU) ir mokintis kompiuterių srityje, o dabar kol dar esu mokykloje ir jau po vasaros tapsiu aštuntokas tai labai norėčiau praeiti DJ kursus.

ŽAIDIMAI:

Na bent jau dabar kol vasara tai aš išvis neatsimenu kada per savo PC žaidimą žaisčiau :D Ištiesų tai daugiau domiuosi žaidimais nei juos pats žaidžiu.

Tai tiek apie mane. Galite klausti apie mane visko ko tik norite šioje temoje ir galbūt į kai kuriuos klausimus atsakysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...