Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samsung GT-S5830i - pagalbos!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3943 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Umm.. Na jeigu pas tave taip pat, kaip pas mane, tai kai paspaudi ant to laukelio, kur nori rašyti atsiranda klaviatūra ir apačioje yra nustatymų mygtukas, jis atrodo kaip apvalus kampuotas daiktas :D. Nelabai žinau, kaip jį apibūdinti, tai paspausk jį ir tada spausk Klaviatūros tipai. Nekabai aš įsivaizduoju, kaip ta Swype klaviatūra atrodo, bet manau ten turėtu būti nustatymų mygtukas..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Umm.. Na jeigu pas tave taip pat, kaip pas mane, tai kai paspaudi ant to laukelio, kur nori rašyti atsiranda klaviatūra ir apačioje yra nustatymų mygtukas, jis atrodo kaip apvalus kampuotas daiktas :D. Nelabai žinau, kaip jį apibūdinti, tai paspausk jį ir tada spausk Klaviatūros tipai. Nekabai aš įsivaizduoju, kaip ta Swype klaviatūra atrodo, bet manau ten turėtu būti nustatymų mygtukas..

Black_Ghost dėkui už pagalbą labai. O tau, Nedai, irgi dėkui už pagalbą kurią bandei suteikti. Tema rakinam :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3943 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...