Vakariszl

Samsung GT-S5830i - pagalbos!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau pagalbos su telefonu "Samsung GT-S5830i".

Kažkaip iš niekur pas jį pasidarė "Swype" klaviatūra, norėčiau, kad pasakytumėte kaip ją panaikinti ir atstatyti į senąją.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Umm.. Na jeigu pas tave taip pat, kaip pas mane, tai kai paspaudi ant to laukelio, kur nori rašyti atsiranda klaviatūra ir apačioje yra nustatymų mygtukas, jis atrodo kaip apvalus kampuotas daiktas :D. Nelabai žinau, kaip jį apibūdinti, tai paspausk jį ir tada spausk Klaviatūros tipai. Nekabai aš įsivaizduoju, kaip ta Swype klaviatūra atrodo, bet manau ten turėtu būti nustatymų mygtukas..

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Umm.. Na jeigu pas tave taip pat, kaip pas mane, tai kai paspaudi ant to laukelio, kur nori rašyti atsiranda klaviatūra ir apačioje yra nustatymų mygtukas, jis atrodo kaip apvalus kampuotas daiktas :D. Nelabai žinau, kaip jį apibūdinti, tai paspausk jį ir tada spausk Klaviatūros tipai. Nekabai aš įsivaizduoju, kaip ta Swype klaviatūra atrodo, bet manau ten turėtu būti nustatymų mygtukas..

Black_Ghost dėkui už pagalbą labai. O tau, Nedai, irgi dėkui už pagalbą kurią bandei suteikti. Tema rakinam :)

Dalintis šį pranešimą

nustatymai >> kalba ir įvestis >> klavietūra ir įvesties metodai.

oi.. nemačiau kad padėjai.

Ne nieko. Kitą kartą atidžiau pažiūrėk, bet vistiek dėkui, kad bandei padėti. :)

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele