.lukonic`

BSod atakuoja mane :/

Recommended Posts

Sveiki, reiki pagalbos, pa┼żaid─Ös kaikok─» ┼żaidim─ů, pvz dota 2 arba cs:go kok─» pusvaland─», ma┼żiau, daugiau, man i┼ímeta BSod su ka┼żkuo tokiu:

nEvGE.jpg

K─ů daryt? Niekad tokio ┼í┼źdo nebuvo. ┼áitaip prad─Śjo darytis, kai ─» garantin─» nuve┼ż─Ś pc ir pakeit─Ś motinin─Ö nes buvo per─Śjus.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Nezinau ar tau pades sitas dalykas bet as kai gyvenau lietuvoj dar turejau kompa ir zaidziau zaidimus ir atsimenu man isijunginedavo kas 10-15minuciu kai zaidziau zaidimus ir ismesdavo lentele tokia, daugiau galetum pasiskaityt ka sitas erroras reiskia bet as galiu duot patarima ar senai valiai kompa ? pabandyk pravalyt pc gal ir atrodo nesamone bet patikek pravalyk ventiletoriu cpu vaizduskes ir visa kita taip atsargiai ir tada pamatysi turetu padet jai ne eik paskaityt i google ka sitas bsod erroras fatal reiskia.

• Teigiamai 1

Praval─Ös jau pc, googl─Śj skai─Źiau, kad kaikam pad─Śjo atsinaujinus BIOS... Tai vat prie┼í atsinaujindamas sugalvojau ─Źia para┼íyt, gal esat kas susid┼źr─Ö ir ┼żinosit k─ů daryt..

Man taip buvo ant seno laptop. Tai savaite nejudiniau pc nes buvau isvykes ir gryztu isijungiu ir nieko nebuvo zaidziau gal 4h be sustojimo...

• Teigiamai 1

Niekad nebuvau susid┼źres su tokiais nesklandumais. D─Śl update, tai gal licencija bloga ar antivirusin─Ś ka┼żk─ů dirba... Bandyk i┼íimti motinin─Śs baterija ir j─ů taip restartuoti.

Dar paskaityk kas ra┼íoma error'e, nes tai gali b┼źti susija su naujomis kompiuterio detal─Śmis, nes jei pakeit─Ś motinine, o windows sistema likusi tokia pati nuo senos, tai gali b┼źti jog ji "nesusidraugauja" ar blogai atpa┼żysta nauja plok┼íte. Bandyk atnaujinti sistema ─» kokius "Windows 8", jog nereik─Śt┼│ prarandin─Śti fail┼│ ir vis┼│ driveri┼│.

• Teigiamai 1

atjunk d─Ś┼ż─Ö nuo maitinimo, i┼ítrauk batareika palauk 1-2min, tada susirask ┼íit─ů jumper─»,ef3d53d56bd1a049786cf64505a03ce5583.png nuimk t─ů m─Ślyn─ů perd─Śk ant kito pino, palauk 5min, tada perd─Śk v─Śl atgal, ─»kik┼ík batareika. pajunk viska, perra┼íyk windowsus, jei asus motinine tai su Asus Update Tools updatink biosus ir ┼żaisk toliau :)

• Teigiamai 1

Aš atgavęs pc iškarto persirašiau windowsus... Ar verta bandyt windows 8? Nepaparastins labai jie pc?

Paprastins? :funny: Kaip tik dar pagreit─Śs darbas.

• Teigiamai 1

atjunk d─Ś┼ż─Ö nuo maitinimo, i┼ítrauk batareika palauk 1-2min, tada susirask ┼íit─ů jumper─»,ef3d53d56bd1a049786cf64505a03ce5583.png nuimk t─ů m─Ślyn─ů perd─Śk ant kito pino, palauk 5min, tada perd─Śk v─Śl atgal, ─»kik┼ík batareika. pajunk viska, perra┼íyk windowsus, jei asus motinine tai su Asus Update Tools updatink biosus ir ┼żaisk toliau :)

heh, va katik band┼żiau i┼ítraukt batareik─ů, bet be ┼íito jumperio, pa┼żiur─Śsiu, gal ir taip u┼żteko, jeigu ne- pabandysiu visk─ů k─ů si┼źlei

Man irgi tas pats buvo.. negal─Śjau nieko daryt.. bet .. kai nuve┼żiau pc taisyt. man pasak─Ś jog kompas perdaug u┼żkrautas virusu pilna.. ir vsio jam.. ;/Tai yr tik vienas budas pera┼íyk windows :)

Tai ir bandysiu kitus pumpuotis jeigu niekas nepades... O dabar isprendziau jau viena problema. Tai del windows atnaujinimu, radau programa kuri suranda ir parsiuncia atnaujinimus. Pasirodo sitie windowsai mano instaliuoti nebuvo atnaujinti nuo 2009 ar 2010 metu. Tai dabar palauksiu kol visus atsius, ir bandysim tada, gal issitaisys sitaip problema su tuo bsod... I hope so...

Jei windowsai XP tai j┼│ niekas ir nebenaujina jau puse met┼│ ar metus, neb─Śr updatu, o jei w7 t┼źr─Śtu automati┼íkai updatintis, nebent i┼íjungiu update, su w8 negaliu nk nepasakyt, nedirbes.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele